linie lotnicze....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

linie lotnicze....

Postprzez telka_es » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:01

Szukam biletu do Hiszpanii.... i nie wiem jakie linie są najlepsze i najtańsze......
na ile wcześniej najlepiej rezerwować - by było jak najkorzystniej??

może ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia... i rzuci jakąś złotą radą.....

z tego co wynalazłam w necie to najtansze wydają się easy jet ... korzystał ktoś może
??
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez keeper » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:05

Ja latam Ryanair.. Tansze od Easy Jeta. Kiedy rezerwowac? zalezy kiedy chcesz leciec. Jesli w najblizszych 2 miesiacach, to radze teraz. Ja za dwa bilety do Polski pod koniec lipca juz place ponad 160 funtow, nie ma tragedii,ale w zeszlym roku zaplacilam 40. Spiesz sie zatem moja droga :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:08

Ja też korzystałam z Ryanair. Lepiej chyba rezerwować jak najwcześniej i brać pod uwagę różne terminy. Jak ja rezerwowałam bilet, to przesunęłam wylot o chyba 2 dni, bo różnica w cenie była kolosalna - a po co przepłacać.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez keeper » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:10

i nigdy w weekend, drozyzna. :!:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:11

qrde tylko że ja dokłanie nie wiem kiedy moge lecieć i to jest ten bol, a z chęcią bym już zarezerwowała.......

nic trzeba poczekać aż sprawy się wyjaśnią - najwyżej będzie troszkę drożej mam nadzieje że nie za dużo :oops:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:12

keeper napisał(a):i nigdy w weekend, drozyzna. :!:


a to cenna uwaga bo właśnie sprawdzałam weekendy.. :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Colberg » poniedziałek, 21 maja 2007, 14:36

EasyJet jest OK. Tyle tylko, że prawdziwe okazje były kilka miesięcy temu - jak rozpoczęła się sprzedaż sezonu letniego... Teraz ceny są już dość wyśrubowane. Oczywiście loty z Berlina. Rok temu np. leciałem do Włoch za ok. 200 zł (w dwie strony!)[/list]
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez telka_es » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:18

właśnie patrzyłam na lipiec ok 700 zł.....
właśnie z Berlina........

8) może jak na ost.chwilke bede rezerwowała będzie taniej.......
;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez chooper » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:35

...albo drozej raczej ;)
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:36

South African Airways - bardzo dobra śmiertelność...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:53

to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadek ;) bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:55

Colberg napisał(a):EasyJet jest OK. [/list]


też tak słyszałam - znajomy jeszcze w zeszłym roku z Berlina do Dublina latał dosłownie za kilka euro - coś koło 10
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez telka_es » poniedziałek, 21 maja 2007, 15:57

qrde teraz nie ma takich cen.......

najtańsze 600 zł i to w terminach które mi nie pasują.......

;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Flo » poniedziałek, 21 maja 2007, 16:44

redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadek ;) bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc :P


Ryanair lata do USA z Warszawy :) Wystarczy poczytac :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 21 maja 2007, 17:05

Flo napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadek ;) bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc :P


Ryanair lata do USA z Warszawy :) Wystarczy poczytac :P

Flo, a leciales nimi? :P takie info tez potrafie znalezc, ale chcialam sie dowiedziec jakis konkretow, od kogos kto moze juz taka trase przebyl :]
na przesiadke sie nastawiam poniewac tam gdzie chce leciec, jest miedzynarodowe lotnisko, ale niestety z polski nie ma bezposrednich :] dlatego pytam:moze ktos wie czy przy lotach z wawy lub berlina sa duze roznice cenowe?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości