na ile wcześniej najlepiej rezerwować - by było jak najkorzystniej??
może ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia... i rzuci jakąś złotą radą.....
z tego co wynalazłam w necie to najtansze wydają się easy jet ... korzystał ktoś może




bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc 
redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadekbo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc
Wystarczy poczytac 
Flo napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadekbo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc
Ryanair lata do USA z WarszawyWystarczy poczytac
takie info tez potrafie znalezc, ale chcialam sie dowiedziec jakis konkretow, od kogos kto moze juz taka trase przebyl
dlatego pytam:moze ktos wie czy przy lotach z wawy lub berlina sa duze roznice cenowe?Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości