dziekuje offtopowcą...
kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.
heeeh reszta NC
Koala napisał(a):dziekuje offtopowcą...
kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.
heeeh reszta NC

Flo napisał(a):Koala napisał(a):dziekuje offtopowcą...
kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.
heeeh reszta NC
nie placz, Telka pociagnela temat pytajac gdzie to jest wiec jej tlumaczylismy wiec nie placz Koala nie placz

cichy napisał(a):Flo napisał(a):Koala napisał(a):dziekuje offtopowcą...
kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.
heeeh reszta NC
nie placz, Telka pociagnela temat pytajac gdzie to jest wiec jej tlumaczylismy wiec nie placz Koala nie placz
echh...odezwal sie ten co nigdy nie narzekal na oftopy


marko napisał(a):Skoro jest już jeden temat Mosquito to ciągnę go dalej - Planowane i realne otwarcie klubu dnia 07 07 07 sobota - Większość gości zaproszona ma jakby wstęp darmowy natomiast kazdy cos wrzuci do puszki od siebie i pieniadze te przekazujemy dla Długiego. Będziemy wpuszczać troche osób z zewnątrz ( około 100 ) wstęp 20 zł i wszystkie pieniądze ida dla Darka może przyczynią sie choc troche do powrotu do zdrowia w co bardzo wierzymy
akurat 27
chcialabym zobaczyc zdjecia wnetrza. Niestety pojawie sie dopiero po 20.07 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości