Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Koala » czwartek, 17 maja 2007, 14:26

dziekuje offtopowcą...

kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.

heeeh reszta NC
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Flo » czwartek, 17 maja 2007, 15:49

Koala napisał(a):dziekuje offtopowcą...

kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.

heeeh reszta NC


nie placz, Telka pociagnela temat pytajac gdzie to jest wiec jej tlumaczylismy wiec nie placz Koala nie placz :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » czwartek, 17 maja 2007, 15:55

Flo napisał(a):
Koala napisał(a):dziekuje offtopowcą...

kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.

heeeh reszta NC


nie placz, Telka pociagnela temat pytajac gdzie to jest wiec jej tlumaczylismy wiec nie placz Koala nie placz :twisted:

echh...odezwal sie ten co nigdy nie narzekal na oftopy :/
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo » czwartek, 17 maja 2007, 16:01

cichy napisał(a):
Flo napisał(a):
Koala napisał(a):dziekuje offtopowcą...

kurde pytałem dzieki Dj tylko twoje posty cos mowią na temat.

heeeh reszta NC


nie placz, Telka pociagnela temat pytajac gdzie to jest wiec jej tlumaczylismy wiec nie placz Koala nie placz :twisted:

echh...odezwal sie ten co nigdy nie narzekal na oftopy :/


swoja prywatna niechec do mnie zachowaj na prywatny grunt ajt? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 17 maja 2007, 16:47

nie placz Koala nie placz
zwyczajnie temat sie rozwinal
i ewoluował na temat przyjaźni

:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez telka_es » czwartek, 17 maja 2007, 17:09

a teraz temat zszedł na temat że jest nie na temat........ :lol:

w końcu to hydepark...... :twisted:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Koala » poniedziałek, 4 cze 2007, 22:49

z zewnatrz nie widac nic dobrego wciaz stoją... rusztowania. Marko ja sie nie dziwie teraz ciezko o dobra ekipe budowlana wszyscy pojechali... ale mam nadzieje ze w wakacje bedzie działas jak nie w miescie nie bedzie sie gdzie bawić. A co do papierkowej robory to wspolczuje. :wink:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez keeper » wtorek, 26 cze 2007, 08:14

marko napisał(a):Skoro jest już jeden temat Mosquito to ciągnę go dalej - Planowane i realne otwarcie klubu dnia 07 07 07 sobota - Większość gości zaproszona ma jakby wstęp darmowy natomiast kazdy cos wrzuci do puszki od siebie i pieniadze te przekazujemy dla Długiego. Będziemy wpuszczać troche osób z zewnątrz ( około 100 ) wstęp 20 zł i wszystkie pieniądze ida dla Darka może przyczynią sie choc troche do powrotu do zdrowia w co bardzo wierzymy


070707 moje urodziny :roll: akurat 27 :roll: chcialabym zobaczyc zdjecia wnetrza. Niestety pojawie sie dopiero po 20.07 8)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » wtorek, 26 cze 2007, 08:22

moje święto też tego dnia, z chęcia bym się przeszła, zwłaszcza że pieniązki idą dla Długiego, ale niestety...... obowiązki oboiązkami i trrzeba z daleka od domku siedzieć ;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości