studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » czwartek, 17 maja 2007, 09:52

Peny napisał(a):Juwenalia juwenalia, kto nie pije ten kanalia :D czyli jak studenci opanowali miasto, jak skrzynka wodki weszla w posiadanie pewnej księżniczki, pogon za panem puszka, akurat, myslovitz, woda, komary... i wiele wiele innych sympatycznych historii :)
Fajnie jest studiowac :P
No, to ide na wyklady :D [smilie=punk.gif]



hehehe poznań miasto doznań.........

dzisiaj ciąg dalszy juwenaliowego szaleństwa............

i tak do soboty........ ;)
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez agentWomen » czwartek, 17 maja 2007, 11:36

Peny napisał(a):Juwenalia juwenalia, kto nie pije ten kanalia :D czyli jak studenci opanowali miasto, jak skrzynka wodki weszla w posiadanie pewnej księżniczki, pogon za panem puszka, akurat, myslovitz, woda, komary... i wiele wiele innych sympatycznych historii :)
Fajnie jest studiowac :P
No, to ide na wyklady :D [smilie=punk.gif]

Peny gdzie te komary spotkalaś przecierz wiało? Ja tam wróciłam wyziębiona z tej Malty jak cholera.
...Ale było fajnie :)
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Peny » czwartek, 17 maja 2007, 17:59

agentWomen napisał(a):
Peny napisał(a):Juwenalia juwenalia, kto nie pije ten kanalia :D czyli jak studenci opanowali miasto, jak skrzynka wodki weszla w posiadanie pewnej księżniczki, pogon za panem puszka, akurat, myslovitz, woda, komary... i wiele wiele innych sympatycznych historii :)
Fajnie jest studiowac :P
No, to ide na wyklady :D [smilie=punk.gif]

Peny gdzie te komary spotkalaś przecierz wiało? Ja tam wróciłam wyziębiona z tej Malty jak cholera.
...Ale było fajnie :)

Jesli nie sa to komary, to wole nie wiedziec co to bylo... ;)
Dzis przerwa, trzeba odespac... ale za to jutro.... :twisted: :aloha: [smilie=mml.gif]
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez yennefer » czwartek, 17 maja 2007, 23:54

Juwenalia, Juwenalia, a ja dziś miałam kolejny egzam, który co najlepsze trwał do godz. 21 :doh: w związku z tym dwa dni mnie ominęły, no ale trudno - na szczęście jutro już wolne i będę mogła nadrobić :D :jupi: (w ogóle co za cudowny pomysł, żeby zrobić dziś i jutro godziny rektorskie - widać wykładowcy też ludzie i też chcą sie zabawić :hyhy: :lol: a nawet jeśli nie, to przynajmniej potrafią zrozumieć studentów, którym nie w głowie teraz uczelnia :P)
noo, to od jutra mogę już bezkarnie balować nad Maltą :twisted: :aloha: mam tylko nadzieję, że będzie ładniejsza pogoda niż do tej pory 8)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez groszeq » niedziela, 20 maja 2007, 18:59

Juwenalia Juwenaliami

A ja mam we wtorek egzamin [smilie=hang.gif]
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez telka_es » niedziela, 20 maja 2007, 19:05

Juwenalia i po juwenaliach....... śmiesznie było ale się skończyło........

zaczyna się orka na ugorze....... rzeczówka, rodzinne i spadki do niedzieli muszę się z "wami" zaprzyjaźnić...... może być ciekawie.........

:cry:


czy zawsze musi mi brakować czasu.......
by wszystko opanować do perfekcji........
?? ?? ??
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez groszeq » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:08

telka_es napisał(a):czy zawsze musi mi brakować czasu.......
by wszystko opanować do perfekcji........
?? ?? ??


Ja te same rozterki przeżywam prawie od miesiąca ;/
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez telka_es » poniedziałek, 21 maja 2007, 13:14

groszeq napisał(a):
telka_es napisał(a):czy zawsze musi mi brakować czasu.......
by wszystko opanować do perfekcji........
?? ?? ??


Ja te same rozterki przeżywam prawie od miesiąca ;/


ja od zawsze ....... i toprzeważnie est ten osławiony jeden dzień.........

cholera tym razem zabraknie mi dwóch, a znów trace czas........ mając pełną świadomość że i tak mi go zabraknie......... ;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Olga » wtorek, 22 maja 2007, 00:03

'Zerówka' z Postępowania administrayjnego zaliczona na śliczną 4 [smilie=mml.gif] Nie był to egzamin ani łatwy, ani przyjemny dlatego radość jest jeszcze większa :D Po czymś tak miłym aż chce się uczyć do następnej 'zerówki' :lol: Oby ta chęć nie zniknęła przez najbliższe 11 dni ;)

Tylko jestem zła, bo to już koniec maja, a u nas nikt nic nie wie na temat wyboru specjalizacji :| O ile jeszcze dostanie się na tą, na którą się chce, nie jest zbytnim problemem, o tyle załapanie się na konkretne przedmioty jest już wyższą szkołą jazdy :? A ja mam bardzo konkretną chcicę jeśli o te przedmioty chodzi :twisted:

Wogóle to jakoś do mnie nie dociera, że kończę już II ROK studiów !! :shock: Jak ten czas leci... jeszcze jakies 3 lata w Toruniu, a potem zapewne 'Witaj Stolico!' :) Oj starzeję się :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez telka_es » wtorek, 29 maja 2007, 00:28

preparationes.............bezsenna nocka.......... nad ksiązeczką...........

a jutro meki.........

ciekawa efektu....... wracam do dziobania......... :lol:

stuk puk,.... :wink:

dziub dziub i jutro zapewne dostane pytaniem w dziób............
:lol:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez kurczaczek » środa, 30 maja 2007, 19:45

No i koniec sesji. :) Dzisiaj jestem po ostatnim egzaminie który... ZALICZYŁAM. :twisted:
Spokój, wakacje. :roll: Żyć nie umierać.
Kolejne zajęcia w połowie października. Ajajaj! :D

Wszystkim studentom którzy męczą się w dalszym ciągu z zaliczeniami bądz sesjami życzę powodzenia :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Peny » środa, 30 maja 2007, 21:47

kurczaczek napisał(a):No i koniec sesji. :) Dzisiaj jestem po ostatnim egzaminie który... ZALICZYŁAM. :twisted:
Spokój, wakacje. :roll: Żyć nie umierać.
Kolejne zajęcia w połowie października. Ajajaj! :D

Wszystkim studentom którzy męczą się w dalszym ciągu z zaliczeniami bądz sesjami życzę powodzenia :)

ja dopiero zaczynam sesje.. pierwszy egzamin w poniedziałek... ostatni jak dobrze pojdzie 28 czerwca... :mur: [smilie=jump.gif]
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości