Flo napisał(a):Vin napisał(a):telka najprosciej trafisz: idziesz jak do szpitala ( od strony miasta ), mijasz szpital i dalej dalej dalej az dojdziesz do konca jak do jednostki i skrecasz w prawo ( idziesz jak do batalionu - przychodni wojskowej, teraz tam jest miedzynarodowe centrum dializ - widac z daleka, pieknie odnowiony jeden budynek )
łatwo - nie ?
do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )
Twoim opisem to nawet ja bym nie trafil
a ja właśnie bym trafiła





