Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » środa, 16 maja 2007, 21:15

Flo napisał(a):
Vin napisał(a):telka najprosciej trafisz: idziesz jak do szpitala ( od strony miasta ), mijasz szpital i dalej dalej dalej az dojdziesz do konca jak do jednostki i skrecasz w prawo ( idziesz jak do batalionu - przychodni wojskowej, teraz tam jest miedzynarodowe centrum dializ - widac z daleka, pieknie odnowiony jeden budynek )
łatwo - nie ? :P

do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )

:D


Twoim opisem to nawet ja bym nie trafil :lol:



a ja właśnie bym trafiła :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez dziewuszka » środa, 16 maja 2007, 21:16

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):
Vin napisał(a):telka najprosciej trafisz: idziesz jak do szpitala ( od strony miasta ), mijasz szpital i dalej dalej dalej az dojdziesz do konca jak do jednostki i skrecasz w prawo ( idziesz jak do batalionu - przychodni wojskowej, teraz tam jest miedzynarodowe centrum dializ - widac z daleka, pieknie odnowiony jeden budynek )
łatwo - nie ? :P

do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )

:D


Twoim opisem to nawet ja bym nie trafil :lol:



a ja właśnie bym trafiła :P


A mnie się najbardziej podoba to: "dalej, dalej, dalej" :lol:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez telka_es » środa, 16 maja 2007, 21:27

qrde ale to nie o to chodzi jak tam trafić, bo bym bez problemu się przeszła i to zobaczyła, ale nie ma mnie w kg.... niestety ;/

chodzi mi o to, że nie moge sobie wyobrazić gdzie to może się dokładnie( w jakim punkcie) mieścić......... między takim domkiem a innym.......nie mam wizji tego heheh :p


ale widać, że pomocnych ludków na forum mamy i zawsze podpowidzą....v :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Flo » środa, 16 maja 2007, 21:31

dziewuszka napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):
Vin napisał(a):telka najprosciej trafisz: idziesz jak do szpitala ( od strony miasta ), mijasz szpital i dalej dalej dalej az dojdziesz do konca jak do jednostki i skrecasz w prawo ( idziesz jak do batalionu - przychodni wojskowej, teraz tam jest miedzynarodowe centrum dializ - widac z daleka, pieknie odnowiony jeden budynek )
łatwo - nie ? :P

do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )

:D


Twoim opisem to nawet ja bym nie trafil :lol:



a ja właśnie bym trafiła :P


A mnie się najbardziej podoba to: "dalej, dalej, dalej" :lol:



to jest takie tlumaczenie jak np "Kolobrzeg lezy miedzy Niemcami a Japonia"
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » środa, 16 maja 2007, 21:35

dziewuszka napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):
Vin napisał(a):telka najprosciej trafisz: idziesz jak do szpitala ( od strony miasta ), mijasz szpital i dalej dalej dalej az dojdziesz do konca jak do jednostki i skrecasz w prawo ( idziesz jak do batalionu - przychodni wojskowej, teraz tam jest miedzynarodowe centrum dializ - widac z daleka, pieknie odnowiony jeden budynek )
łatwo - nie ? :P

do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )

:D


Twoim opisem to nawet ja bym nie trafil :lol:


a ja właśnie bym trafiła :P


A mnie się najbardziej podoba to: "dalej, dalej, dalej" :lol:


nie czepiac sie
z calego serca pomoc chcialam
i wydaje mi sie, ze wytlumaczylam bardzo dobrze
mniej wiecej tak trzeba mi wytlumaczyc zebym gdzies tam trafila

przeciez na dole napisalam w skrocie:
do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )
:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » środa, 16 maja 2007, 21:40

Vin napisał(a):
przeciez na dole napisalam w skrocie:
do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )
:lol: :lol: :lol:


teraz sie czepiam:

koniec lopuskiego? niestety lopuskiego nie konczy sie na jednosci tylko leci wglab bylej jednostki.


Generalnie to wyglada tak ze pierwszy zjazd to stacja dializ, drugi to plon a trzeci Mosquito i Bajoma, a czwarty Termex (wszystko przed skrzyzowaniem
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » środa, 16 maja 2007, 21:51

Flo napisał(a):
Vin napisał(a):
przeciez na dole napisalam w skrocie:
do szpitala, za szpital do konca łopuskiego, na koncu w prawo i jak do żula ( kwiatki )
:lol: :lol: :lol:


teraz sie czepiam:

koniec lopuskiego? niestety lopuskiego nie konczy sie na jednosci tylko leci wglab bylej jednostki.


Generalnie to wyglada tak ze pierwszy zjazd to stacja dializ, drugi to plon a trzeci Mosquito i Bajoma, a czwarty Termex (wszystko przed skrzyzowaniem



oj czepiasz sie sszczegółow........

jak już bede miała ta,m trafić wydrukuje plan Twój i Vin i jakoś trafie :wink:

ale kiedy to będdzie to nie mam pojęcia........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Vin » środa, 16 maja 2007, 21:54

oj
nie wiem gdzie sie konczy lopuskiego
dla mnie lopuskiego konczy sie przed czerwonymi budynkami jednostki ( dalej dalej dalej ) :lol:
i pozniej w prawo, a co jest pierwsze stacja czy plon to nie pamietam, wiem ze tam te obiekty sa i tyle
o tam jest Mosquito, no gdzies w tych okolicach po prawej

:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » środa, 16 maja 2007, 21:56

Vin napisał(a):oj
nie wiem gdzie sie konczy lopuskiego
dla mnie lopuskiego konczy sie przed czerwonymi budynkami jednostki ( dalej dalej dalej ) :lol:
i pozniej w prawo, a co jest pierwsze stacja czy plon to nie pamietam, wiem ze tam te obiekty sa i tyle
o tam jest Mosquito, no gdzies w tych okolicach po prawej

:D


Ciekawe co bys zrobila gdybys obudzila sie w srodku lasu :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » środa, 16 maja 2007, 22:04

Flo napisał(a):
Vin napisał(a):oj
nie wiem gdzie sie konczy lopuskiego
dla mnie lopuskiego konczy sie przed czerwonymi budynkami jednostki ( dalej dalej dalej ) :lol:
i pozniej w prawo, a co jest pierwsze stacja czy plon to nie pamietam, wiem ze tam te obiekty sa i tyle
o tam jest Mosquito, no gdzies w tych okolicach po prawej

:D


Ciekawe co bys zrobila gdybys obudzila sie w srodku lasu :lol: :twisted:


nooooo to by byla katastrofa
nie musze byc w srodku lasu, wystarczy mnie zostawic gdzies w radzikowie albo w grzybowie

:lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 17 maja 2007, 05:18

Achaja napisał(a):
wybacz mi Flo, ale mimo iż znam miasto z Twoim opisem bym tam zabładziła :wink: :lol:


ah ta kobieca solidarnosc :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » czwartek, 17 maja 2007, 09:14

Flo napisał(a):
ah ta kobieca solidarnosc :twisted:


hehehe
i o to przecież chodzi :wink:

:D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Konsul » czwartek, 17 maja 2007, 11:00

Zupełnie na uboczu tematu: Przyjaźń męsko-męska jest dużej bardziej "stabilna", i w ogóle jesteśmy bardziej lojalni.
Ps. Dla ŁUkasza, nie piszę z pracy, mam urlop. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości