Tisaja napisał(a):Właśnie skończyłam...![]()
"Efekt Motyla"
Genialny, niesamowity....
I ten "happy end"... niedopowiedzenie... i dobrze... każdy sobie dośpiewa, co mu pasuje....
nie ogladaj drugiej czesci bo sie zawiedziesz
cushu napisał(a):Torque - Jazda na krawędzimuszę być prawdziwym fetyszystą, żeby oglądać takie śmieci. Gdybym miał konia, to pewnie zdechłby ze śmiechu. Masakra.
Potwierdzam, ogladalem kiedys i bylo tak zenujaco ze nawet smiac sie nie chcialo
Z pociagiem przegieli pale po calosci

muszę być prawdziwym fetyszystą, żeby oglądać takie śmieci. Gdybym miał konia, to pewnie zdechłby ze śmiechu. Masakra.
, albo tak:
, ewentualnie
i tym podobne,
Do tego rewelacyjna obsada: Christian Bale (cóż za mroczna kreacja), Hugh Jackman, Scarlett Johansson..

![yucky [smilie=yucky.gif]](./images/smilies/yucky.gif)
szczególnie ten fragment, jak laskę porcelanowym ku[beeep] pobili ![hmmm [smilie=hmmm.gif]](./images/smilies/hmmm.gif)