dziewuszka napisał(a):Cichy - Ty jednak wybrałeś jaja, a nie cycki...
hmmm....
bo niestety cyckow nie mam
hmm...juz mysle o obiedzie i chyba skocze na spaghetii


WZT napisał(a):Elfik napisał(a):Kanapka z serem, ogórkiem i sałatą, czerwona herbata (o jakiejs fajnej nazwie i smaku),
Czerwona herbata wyklucza dobry smak![]()
Czerwona herbatka moze być naprawdę smaczna, podobnie jak zielona. Ja właściwie tylko takie herbaty piję i zwykle mam ich całą kolekcję
To czarna herbata zwykle wyklucza dobry smak, a już napewno większosć eksprsowych

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości