Co na śniadanko? :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cichy » sobota, 5 maja 2007, 09:15

dziewuszka napisał(a):Cichy - Ty jednak wybrałeś jaja, a nie cycki... :lol:

:lol: hmmm.... :lol: :lol: :lol:
bo niestety cyckow nie mam :lol:
hmm...juz mysle o obiedzie i chyba skocze na spaghetii :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez FiDo » sobota, 5 maja 2007, 09:25

kanapki z salata, ogorkiem, pomidorem, zalane sypka wegeta. szklana mleka i marchewka na zagryche
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez BLAaa » sobota, 5 maja 2007, 09:49

Bułka z masłem i pomidorem... Mniam...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Elfik » sobota, 5 maja 2007, 10:43

Kanapka z serem, ogórkiem i sałatą, czerwona herbata (o jakiejs fajnej nazwie i smaku), kawałek chałki, którą wczoraj upiekłam...i chyba zaraz pójdę po drugi kawałek najlepiej z miodziem :D
Często na śniadanko zjadam musli z jogurtem albo mlekiem (chociaż raczej kakaem, bo tylko w tej formie piję mleko), a teraz kiedy jest tyle świeżutkich warzyw prosto z ogródka przestawiam sie na kanapeczki z nimi i twarożki z rzodkiewką, mniam :D
Ale śniadanie być musi, zadna tam kawa, tylko normalny posiłek, kawa może być po śniadaniu, albo zamiast herbaty do śniadania, u mnie nie występuje ona jako oddzielny posiłek :P
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Mafi » sobota, 5 maja 2007, 10:53

Serek homogenizowany :P
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Elfik » sobota, 5 maja 2007, 11:12

WZT napisał(a):
Elfik napisał(a):Kanapka z serem, ogórkiem i sałatą, czerwona herbata (o jakiejs fajnej nazwie i smaku),


Czerwona herbata wyklucza dobry smak :P :P

Uprzedzenia jakieś masz :P Czerwona herbatka moze być naprawdę smaczna, podobnie jak zielona. Ja właściwie tylko takie herbaty piję i zwykle mam ich całą kolekcję :) To czarna herbata zwykle wyklucza dobry smak, a już napewno większosć eksprsowych :P :P
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez cushu » sobota, 5 maja 2007, 11:25

Kawa + magnez + lecytyna.
Nie przemawiają do mnie weekendowe śniadania bez towarzystwa. :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez kurczaczek » sobota, 5 maja 2007, 13:33

Serek wiejski z pomidorkiem :]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kamila » sobota, 5 maja 2007, 14:35

dziś.. kanapki wiosenne, czyli ciemny chleb, sałata, szynka, ser z dużymi dziurami :D , rzodkiewka i szczypior, no, i oczywiście kawa z mlekiem i cynamonem :spoko:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » niedziela, 6 maja 2007, 20:48

na śniadanie misia w koszuli na zatrzaski chciałam a grzesia w czekoladzie miałam
czekolade zlizałam, grzesia schrupałam
jutro to samo
buuuu

:cry: :P :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez EmDeKa » niedziela, 6 maja 2007, 22:19

hamburger + hamburger + hamburger + hamburger + BigMac + 2 x cola bez lodu 0.2 l.

1735 kcal

śniadanie to podstawa :twisted:

ps. czas na basen, siłownię i dietę :oops:
EmDeKa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości