
marko napisał(a):Proponuje wystawiać orginalne zdjęcie i przeróbki o których byśmy dyskutowali - tu prośba do Fida, Satha i tych którzy posiadają wiedzę aby się nią z nami podzielili. Co o tym sądzicie?
dla przykładu: zdjecie zrobione na starym cmentarzu , niestety wygrzebałem na kompie więc nie mogę opisać teraz co z nimi robiłem- tak bawiłem się
ostatnia podoba mi sie najmniej. zabardzo sie ingerencja rzuca w oczy. w trzeciej obrobki jest znowu za malo i czuje, ze czegos brakuje

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości