ZLOT 2 MAJ :))

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » piątek, 4 maja 2007, 19:04

FiDo napisał(a):
Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):ja pierdylam, nie pamietam kiedy ostatnio czulem sie taki pijany jak tamtego wieczoru :shock:


a pamietasz cokolwiek? np jak mnie wk...? :twisted:


Bruno, wtedy bylem mniej pijany :P

Flo, [beeeeep] Cie??? czym niby? :roll:


trzeba Cie kiedys normalnie nagrac :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MadziUlka » piątek, 4 maja 2007, 20:22

Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):
Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):ja pierdylam, nie pamietam kiedy ostatnio czulem sie taki pijany jak tamtego wieczoru :shock:


a pamietasz cokolwiek? np jak mnie wk...? :twisted:


Bruno, wtedy bylem mniej pijany :P

Flo, [beeeeep] Cie??? czym niby? :roll:


trzeba Cie kiedys normalnie nagrac :)


Oj tak :) jestem za uwiecznieniem pijanego Fida :D
nie no ale ładnie się wstawił :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez FiDo » piątek, 4 maja 2007, 20:26

nie no powaznie Cie Flo wkurzylem czyms? :shock: moglby mi ktos zdac relacje na gg czy gdzies :P bo pierwszy raz sie spotykam ze zjawiskiem luk w pamieci. no dobra, drugi (w koncu Mafia mi cos wypominala na zlocie)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » piątek, 4 maja 2007, 20:26

FiDo napisał(a):nie no powaznie Cie Flo wkurzylem czyms? :shock: moglby mi ktos zdac relacje na gg czy gdzies :P bo pierwszy raz sie spotykam ze zjawiskiem luk w pamieci. no dobra, drugi (w koncu Mafia mi cos wypominala na zlocie)


gdybys pamietal co robisz, to juz bys nastepnym razem tego nie robil :twisted: Ale za kazdym razem to samo
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » piątek, 4 maja 2007, 20:35

[smilie=spidey.gif]
no i wyszlo na to, ze jestem jakims dr. Jekyll i mr. Hyde
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » piątek, 4 maja 2007, 20:36

FiDo napisał(a):[smilie=spidey.gif]
no i wyszlo na to, ze jestem jakims dr. Jekyll i mr. Hyde


zwyczajne ADHD odbijajace sie na innych o :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » piątek, 4 maja 2007, 20:40

Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):[smilie=spidey.gif]
no i wyszlo na to, ze jestem jakims dr. Jekyll i mr. Hyde


zwyczajne ADHD odbijajace sie na innych o :)

aaaa...czyli to co zawsze :twisted: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Budyn » piątek, 4 maja 2007, 20:49

ale mam nadzieje ze Fidek pamietasz ta piekna brameczke :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez FiDo » piątek, 4 maja 2007, 20:50

Budyn napisał(a):ale mam nadzieje ze Fidek pamietasz ta piekna brameczke :)


wlasnie staram sie o tym zapomniec :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Peny » piątek, 4 maja 2007, 23:45

Ja bym cos kurna napisala.. ale sie po prostu ugryrze w swoj i tak przydlugi jezor :P :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez cichy » sobota, 5 maja 2007, 00:07

Peny napisał(a):Ja bym cos kurna napisala.. ale sie po prostu ugryrze w swoj i tak przydlugi jezor :P :lol: :lol: :lol:

pisz, pisz, pisz ;) :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Peny » sobota, 5 maja 2007, 00:10

cichy napisał(a):
Peny napisał(a):Ja bym cos kurna napisala.. ale sie po prostu ugryrze w swoj i tak przydlugi jezor :P :lol: :lol: :lol:

pisz, pisz, pisz ;) :twisted: :twisted: :twisted:

ci moge napisac... makabra :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Mafi » sobota, 5 maja 2007, 10:55

Widzisz Fiduś, pić trzeba umieć. :)

Takie luki w pamięci bywają niebezpieczne.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kurczaczek » sobota, 5 maja 2007, 13:38

Nikt mnie nie widział ale pojawiłam się na uno momento. :D
Zobaczyłam plecy cichego siedzącego przy stoliku z Mafi no i reszte grającą w lotki. :]
the end :D :P
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez cichy » sobota, 5 maja 2007, 13:39

kurczaczek napisał(a):Nikt mnie nie widział ale pojawiłam się na uno momento. :D
Zobaczyłam plecy cichego siedzącego przy stoliku z Mafi no i reszte grającą w lotki. :]
the end :D :P

i sie nawet nie przywitalas ;/ nie mowiac juz o przytulaniu :wink: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości