FiDo napisał(a):Flo napisał(a):FiDo napisał(a):ja pierdylam, nie pamietam kiedy ostatnio czulem sie taki pijany jak tamtego wieczoru
a pamietasz cokolwiek? np jak mnie wk...?
Bruno, wtedy bylem mniej pijany
Flo, [beeeeep] Cie??? czym niby?
trzeba Cie kiedys normalnie nagrac






nie mowiac juz o przytulaniu