0wn4g3 napisał(a):Myślę, że po prostu nie widziałeś surowych fotek.
A zanim się skomentuje czyjąś pracę, w dobrym tonie jest przejrzenie jego portfolio
Przepraszam, komentuje to, co tu zostalo pokazane, nic poza tym.
0wn4g3 napisał(a):Myślę, że po prostu nie widziałeś surowych fotek.
A zanim się skomentuje czyjąś pracę, w dobrym tonie jest przejrzenie jego portfolio
no to ognista czy słodycz już sama nie wiem.... ? ? ?

0wn4g3 napisał(a):Właśnie, jeszcze powiedzą zawistne jędze, że taka męska jesteś

Bruno napisał(a):A teraz dwie lyzeczek dziegciu w tej beczulce miodu.
- blurowanie (wygladzanie) skory jest zrobione niechlujnie - po porstu wygladzono caly obrazek i uciekaja istotne szczegoly takie jak: oczy, usta, wlosy czy bizuteria,
- Kolory sa bardzo przesadzone (za duza saturacja).
Poza tym Achaja jak zwykle sliczna. Autorowi zdjec klania sie szkolenie z postprocessingu...
A teraz mnie bijcie
![sorry [smilie=sorry.gif]](./images/smilies/sorry.gif)
0wn4g3 napisał(a):Fotki są mocno skompresowane stratnym algorytmem (rozmiar pliku). Taki być może mało istotny szczegół.
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość