powról lat 90
co o tym sądzicie ? Zbyszek Hołdys stwierdził że skazani jesteśmy na dis polo, tak jak amerykanie na country, Disco wyrasta z naszych uwarunkowań kuturowych polek i oberków.... ciekawe czy wszyscy są na to skazani........
świrusy
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 6 gości