czyżby wielki powrót disco polo ? ? ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

czyżby wielki powrót disco polo ? ? ?

Postprzez telka_es » wtorek, 1 maja 2007, 14:02

http://www.youtube.com/watch?v=_xfOl0HqUDQ

powról lat 90 ?? ?? ??

co o tym sądzicie ? Zbyszek Hołdys stwierdził że skazani jesteśmy na dis polo, tak jak amerykanie na country, Disco wyrasta z naszych uwarunkowań kuturowych polek i oberków.... ciekawe czy wszyscy są na to skazani........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez McCool » wtorek, 1 maja 2007, 14:59

Hmmm. Po minięciu epoki "manieczek" to disco polo jest najlepszą muzyką, przy której się młodzi na 8nastkach bawią :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » środa, 2 maja 2007, 10:37

WZT napisał(a):nietylko na 18 cos takiego leci :D

u mnie w domu można regularnie usłyszeć :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez telka_es » środa, 2 maja 2007, 11:02

ja nie zapomne jak dwa lata temu na spontanie zrywając się z wykładów z prawa administracyjnego pojechaliśmy do karpacza..... to kawałek drogi, a w ta i z powrotem cały czas a auce leciała jedna płytka...... żeśmy sie uśmiali i wyśpiewali - mały karaoke szoł w aucie......... tylko kierowca miał już dość bo niestety on wszystko na trzeźwo przyjmował.... więc rozumiem że musiało mu być ciężko..... :wink:

ale co przy disco sie wybawiliśmy i uśmialiśmy to nasze
:roll: świrusy :roll:
hehhehee
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 5 gości