Zmiany zmiany zmiany

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » wtorek, 6 mar 2007, 20:30

w koncu w koncu w koncu :!:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » wtorek, 6 mar 2007, 21:29

witam i pozdrawiam admina

to juz nie bedzie to same forum ale moze ukruci kłotni i niepotrzebne spory pseudoanonimowych ludzi, a jak juz cos napiszą beda za to odpowiadać i moze w koncu pomyślą zanim cos napisza

jestem za !
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Vin » wtorek, 6 mar 2007, 21:52

WZT jak moderatorzy beda pilnowac, to nie znajda obejscia

gratulacje za pomysł dla r00ta
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez dziewuszka » środa, 7 mar 2007, 22:26

Vin napisał(a):gratulacje za pomysł dla r00ta


Zdaje się, że pomysł był Demiego :D
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez telka_es » środa, 7 mar 2007, 22:48

Koala napisał(a):witam i pozdrawiam admina

to juz nie bedzie to same forum ale moze ukruci kłotni i niepotrzebne spory pseudoanonimowych ludzi, a jak juz cos napiszą beda za to odpowiadać i moze w koncu pomyślą zanim cos napisza

jestem za !



też jestem za ale tam zapadła cisza i nikt sie teraz nie odzywa............ nudnawo troszeczke......... :? a szkoda.............
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez r00t » piątek, 9 mar 2007, 11:17

...Żeby było jasne, ponieważ pojawiają się tematy odnośnie miasta w hydeparku, to nie będzie tak ,że każdy temat będzie przenoszony od ręki. Jeżeli ktoś zacznie to robić notorycznie (pisać w hydeparku na tematy kołobrzeskie) i nie będzie chciał się przenieść do 3 grupy - za drugi lub trzeci topik zwyczajnie dostanie ostrzeżenie, lub bana (zależy od upartości piszącego)

Natomiast żadne odpowiedzi na wątki w Miasto Kołobrzeg nie będą przenoszone.

To tylko tak dla informacji, żeby reguły były znane.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » piątek, 9 mar 2007, 11:22

r00t jest groźny, r00t jest zły, r00t ma bardzo ostre kły :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez EKG » środa, 25 kwi 2007, 20:48

Ostatnio zaglądam na forum niezbyt często dlatego poproszę o wyjaśnienie bo nierozumiem. Mam się jeszcze raz zarejestrować, żeby pisać w dziale Kołobrzeg?
Mam lekko zaćmę, dlatego poproszę o wyjaśnienie. :?
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Flo » środa, 25 kwi 2007, 21:10

EKG napisał(a):Ostatnio zaglądam na forum niezbyt często dlatego poproszę o wyjaśnienie bo nierozumiem. Mam się jeszcze raz zarejestrować, żeby pisać w dziale Kołobrzeg?
Mam lekko zaćmę, dlatego poproszę o wyjaśnienie. :?


jesli chcesz pisac w miasto Kolobrzeg musisz byc na 3 poziomie, czyli podac adminowi tylko do jego wiadomosci swoje dane personalne. Kazdy to zrobil kto jest na 3 poziomie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez chudy » środa, 25 kwi 2007, 22:01

Flo napisał(a):
EKG napisał(a):Ostatnio zaglądam na forum niezbyt często dlatego poproszę o wyjaśnienie bo nierozumiem. Mam się jeszcze raz zarejestrować, żeby pisać w dziale Kołobrzeg?
Mam lekko zaćmę, dlatego poproszę o wyjaśnienie. :?


jesli chcesz pisac w miasto Kolobrzeg musisz byc na 3 poziomie, czyli podac adminowi tylko do jego wiadomosci swoje dane personalne. Kazdy to zrobil kto jest na 3 poziomie



To jest zupełny bez sens. Podam, że nazywam sie Jarosław Kaczyński i mieszkam w Warszawie. \

Pytanie, czy admin sprawdza także numer PESEL?
chudy
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 18 kwi 2007, 18:41

Postprzez Flo » środa, 25 kwi 2007, 22:10

chudy napisał(a):
Flo napisał(a):
EKG napisał(a):Ostatnio zaglądam na forum niezbyt często dlatego poproszę o wyjaśnienie bo nierozumiem. Mam się jeszcze raz zarejestrować, żeby pisać w dziale Kołobrzeg?
Mam lekko zaćmę, dlatego poproszę o wyjaśnienie. :?


jesli chcesz pisac w miasto Kolobrzeg musisz byc na 3 poziomie, czyli podac adminowi tylko do jego wiadomosci swoje dane personalne. Kazdy to zrobil kto jest na 3 poziomie



To jest zupełny bez sens. Podam, że nazywam sie Jarosław Kaczyński i mieszkam w Warszawie. \

Pytanie, czy admin sprawdza także numer PESEL?


podaj, mi to lata
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości