Mafi napisał(a):McCool... ale tu jest mowa tylko o stażu. Nie o etacie. Więc nie wyolbrzymiaj. Zawsze to jakiś początek i coś co może zaowocować dobrze płatną pracą. Te pieniądze nie pochodzą od pracodawcy, u którego taki staż odbywamy - pochodzi z pieniędzy unijnych, które na ten cel dostaje urząd pracy. Rozumiesz?
Mafi, ja nie wiem, ale kiedy się oburzasz, to starasz się udowodnić że druga osoba jest głupsza od Ciebie
Rozumiem jak najbardziej co do mnie piszesz - idiotą nie jestem... Czy z pieniędzy unijnych ta kasa jest, to akurat nie wiem, chyba że Ty takowe informacje posiadasz. Staże istniały jeszcze przed wejściem do UE bodajże.
![icecream [smilie=icecream.gif]](./images/smilies/icecream.gif)





Ale od tego czasu zatrudnili sporo nowych osób i to już nie to samo podobno.
!
i utrzymują rodzine dla mnie to mission immposible i wielki naprawde wielki respect dla nich........