(ale ciiii...tez gdzies tam jestem
)
Kamila-twoja zajacowa fota mi nastroj poprawila

(ale ciiii...tez gdzies tam jestem
)


slonkokg napisał(a):Fidziak, Ty łysiejesz coraz bardziej, stary pryku![]()
Już dawno Ci to mówiłam
Miło CIę widzieć - dobrze wyglądasz!
redlovebloodgirl napisał(a):Fido-ladnie sie musisz po knajpach wozic ze masz fote na booomie![]()
(ale ciiii...tez gdzies tam jestem
)

kamila napisał(a):Fido, to dlatego czapke nosisz? Mam wyłysiałego Romea, ale to nieważne![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości