Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 19 kwi 2007, 09:52

Fido-ladnie sie musisz po knajpach wozic ze masz fote na booomie :P ;) (ale ciiii...tez gdzies tam jestem :oops: )

Kamila-twoja zajacowa fota mi nastroj poprawila :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Flo » czwartek, 19 kwi 2007, 10:04

wszyscy ladnie wygladacie.....na zdjeciach sasasasasa :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 19 kwi 2007, 10:06

Fido, to dlatego czapke nosisz? Mam wyłysiałego Romea, ale to nieważne :oops: :P
Nati, kurka wodna, fiu fiu.. ależ ty poważna sąsiadka, robiłaś coś z włosami? (kolor zmieniałaś?) :*
Słonko, uszy odciełam :P
Emila, to dobrze, że humor masz lepszy i to ja jestem tego przyczyną :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » czwartek, 19 kwi 2007, 17:49

slonkokg napisał(a):Fidziak, Ty łysiejesz coraz bardziej, stary pryku :P :lol: Już dawno Ci to mówiłam :) Miło CIę widzieć - dobrze wyglądasz! :)


no, niedlugo nie bedzie co wyrywac. dawaj fote, chcialbym brzuchol zobaczyc :twisted:

redlovebloodgirl napisał(a):Fido-ladnie sie musisz po knajpach wozic ze masz fote na booomie :P ;) (ale ciiii...tez gdzies tam jestem :oops: )


e tam, gdzie nie pojsc tam lataja z tymi aparatami :)

kamila napisał(a):Fido, to dlatego czapke nosisz? Mam wyłysiałego Romea, ale to nieważne :oops: :P


czapke nosze przez zatoki. na zdjeciu jestem w czapie, bo bylem przelotem w tym lokalu. jak sie juz kompletnie cieplo zrobi to odrzuce ja na bok :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez krystian » piątek, 20 kwi 2007, 09:18

Obrazek

Jeszcze mnie tu nie bylo :)
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez kamila » piątek, 20 kwi 2007, 15:45

a to nie grax? (czy jakoś tak :P ) czy bracia?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 20 kwi 2007, 16:56

kamila napisał(a):a to nie grax? (czy jakoś tak :P ) czy bracia?


tak jak Kacze Glowy
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez krystian » piątek, 20 kwi 2007, 17:27

Flo napisał(a):
kamila napisał(a):a to nie grax? (czy jakoś tak :P ) czy bracia?


tak jak Kacze Glowy


Tylko tak niski nie jestem :)
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez Flo » piątek, 20 kwi 2007, 18:13

krystian napisał(a):
Flo napisał(a):
kamila napisał(a):a to nie grax? (czy jakoś tak :P ) czy bracia?


tak jak Kacze Glowy


Tylko tak niski nie jestem :)


no wiesz, oni to ewenementy na skale swiatowa
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » piątek, 20 kwi 2007, 20:17

Ale chodzą na dwóch nogach z zadartym dziobem :lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez kamila » sobota, 21 kwi 2007, 17:41

WZT napisał(a):Kamila od kiedy ty jestes kroliczkiem playboya???
od zawsze jak byłam Twoją żoną to byłam większym królikiem :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » niedziela, 22 kwi 2007, 10:15

Skoro wiosna, to ja siebie wkleję w kwiatach a co ;p Bruno sfocił :)

Obrazek
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości