studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » sobota, 31 mar 2007, 18:29

a ja zdaje egzaminy i tak nie wyglądam hehehhhehee.........

chociaż małe since czasami sie przedostają......... hehehehee....... :D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » sobota, 31 mar 2007, 18:35

na pewno hehehheee
:D

mi tam dziś nic humoru nie posuje........ głupawka na maksa nawet wizja przerobienia 40 str. przed imprezą tyle miałam w planie - jak przerobie 10 będzie cacy więc zmykam...... papapapa

p.s. też marze o wakacjach :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez ewe » wtorek, 3 kwi 2007, 07:52

Achaja napisał(a):no to ja juz w tydzień po swietach mam pierwsze zajęcia :D

i zaczyna się orka


To jest piękna sprawa być znowu studentem, nieprawdaż. Człowiek od razu młodnieje, szybciej niż po liftingu czy botoxach.
Mam nadzieję ,że nie robisz po cichu kichy prezydentowi i studiujesz za własne pieniądze, a nie podatników
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez telka_es » piątek, 13 kwi 2007, 20:31

ja też dziś po szkole , po browarze - głodna i zmęczona.....


cieżki żywot żaka ;P
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Olga » sobota, 14 kwi 2007, 14:11

Cuda to się jednak zdarzają! Przetrwałam dwa pogromy :lol: Po obu egzaminach czułam się bardzo 'poprawkowo'. Kiedy dowiedziałam się, że z jednego dostałam 3 to w sumie aż tak zszokowana tym faktem nie byłam... ale informacja iż z egzaminu, o którym myślałam, że jest wielką porażką dostałam 4+, wgniotła mnie w fotel i do tej pory obawiam się, że to jakaś pomyłka :| A pójście do dziekanatu dla upenienia się nic nie da :/

Cóż... takim oto sposobem mam wolne aż do 19 maja :jupi: A że to będzie 'zerówka' więc wielki stres dopadnie mnie dopiero na początku czerwca ;)

Kocham studia :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez cichy » sobota, 14 kwi 2007, 14:15

hehe...wczoraj mialem jakies kolo z rachunkowosci :lol:
tymczasem do jutra przerwa, ale o 14 teleportuje sie do pyrlandii :/ i studia, projekty, kola sie przypomna :/
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Elfik » niedziela, 15 kwi 2007, 09:46

A ja się zastanawiałam skąd sie wzięłaś Achaja w wątku o studentach :) Skoro dołączyłaś do grona studentów, to życzę powodzenia w końcu podyplomówka, podyplomówką ale powkuwać czasem wszędzie trzeba :) A od pisania to ja też się odzwyczaiłam, bo z każdym rokiem robię coraz mniej notatek...
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość