chociaż małe since czasami sie przedostają......... hehehehee.......


Achaja napisał(a):no to ja juz w tydzień po swietach mam pierwsze zajęcia![]()
i zaczyna się orka
Po obu egzaminach czułam się bardzo 'poprawkowo'. Kiedy dowiedziałam się, że z jednego dostałam 3 to w sumie aż tak zszokowana tym faktem nie byłam... ale informacja iż z egzaminu, o którym myślałam, że jest wielką porażką dostałam 4+, wgniotła mnie w fotel i do tej pory obawiam się, że to jakaś pomyłka
A pójście do dziekanatu dla upenienia się nic nie da
A że to będzie 'zerówka' więc wielki stres dopadnie mnie dopiero na początku czerwca

Skoro dołączyłaś do grona studentów, to życzę powodzenia w końcu podyplomówka, podyplomówką ale powkuwać czasem wszędzie trzeba
A od pisania to ja też się odzwyczaiłam, bo z każdym rokiem robię coraz mniej notatek...Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości