Agunia napisał(a):odnoszę wrażenie, że niewiele osób zetknęło się z ludźmi chorymi psychicznie
może za głupia jestem i nie umiem wytłumaczyć o co mi chodzi
Agunia, nie dogadamy sie bo roznych przykladow jest tak wiele ze rozpatrywanie kazdego, to zejdzie nam do wielkanocy
Sama pisalas ze jak jest ukryta choroba to nie widac nic

Zaloz nowy to podsykutujemy 