Zgwałcona wariatka?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:28

Agunia napisał(a):odnoszę wrażenie, że niewiele osób zetknęło się z ludźmi chorymi psychicznie
może za głupia jestem i nie umiem wytłumaczyć o co mi chodzi


Agunia, nie dogadamy sie bo roznych przykladow jest tak wiele ze rozpatrywanie kazdego, to zejdzie nam do wielkanocy

Sama pisalas ze jak jest ukryta choroba to nie widac nic
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:28

pastor napisał(a):no i proszę bardzo.. trzeba było wcześniej napisać dokładnie o co chodzi to by nie było tej kłótni... hehe :twisted: :twisted: :twisted:


nie rozrozniasz klotni od wymiany opinii :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:31

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):
pastor napisał(a):no i proszę bardzo.. trzeba było wcześniej napisać dokładnie o co chodzi to by nie było tej kłótni... hehe :twisted: :twisted: :twisted:


nie rozrozniasz klotni od wymiany opinii :twisted:


dokładnie burzliwej dyskusji... złe słowa użyte :twisted: :twisted: :twisted:


kajaj sie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » czwartek, 12 kwi 2007, 20:34

cały świat jest chory
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:34

generalnie, dewiantow trzeba karac, a tych co nieswiadomi nauczka na przyszlosc zeby nastepnym razem sprawdzac ksiazeczke zdrowia :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:35

mimoza napisał(a):cały świat jest chory


a co to ma do tematu? :wink: Zaloz nowy to podsykutujemy :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » czwartek, 12 kwi 2007, 20:35

tatuaż na czole - ?
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » czwartek, 12 kwi 2007, 20:36

Flo napisał(a):
mimoza napisał(a):cały świat jest chory


a co to ma do tematu? :wink: Zaloz nowy to podsykutujemy :twisted:


samo pisanie o bzykaniu się z psychozą jest psychozą...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:39

mimoza napisał(a):
Flo napisał(a):
mimoza napisał(a):cały świat jest chory


a co to ma do tematu? :wink: Zaloz nowy to podsykutujemy :twisted:


samo pisanie o bzykaniu się z psychozą jest psychozą...


jara cie to? :wink:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » czwartek, 12 kwi 2007, 20:47

Flo napisał(a):
mimoza napisał(a):
Flo napisał(a):
mimoza napisał(a):cały świat jest chory


a co to ma do tematu? :wink: Zaloz nowy to podsykutujemy :twisted:


samo pisanie o bzykaniu się z psychozą jest psychozą...


jara cie to? :wink:


raczej przeraża... to temat literacki - coś dla następców mrocznego Dostojewskiego...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez cushu » piątek, 13 kwi 2007, 00:47

Co to w ogóle za mizoandryzm? Pięć stron o tym co robić z wrednymi facetami, którzy gwałcą nieświadome kobiety?
A co robić z wrednymi kobietami, które gwałcą nieświadomych mężczyzn?
I jak rozróżnić chorobę psychiczną od działania LSD albo grzybów?
Już widze te nocne Polaków rozmowy...
- Może pojedziemy do Ciebie?
- Naćpałaś się?
- Nie.
- A może jesteś chora psychicznie?
Nie ma to jak wysoka samoocena :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Sowa » niedziela, 15 kwi 2007, 20:05

Rozważania akademickie .
A jakie rozwiązanie tego tematu widzicie?
Pasy cnoty czy sterylizacja?A może wprowadzić nadzór moherkowy nad każdą
kobietą z choroba umysłową?
Obecnie bardzo często można spotkać w KOŁOBRZEGUkobiety jednoznacznie proponujące szybki seks i nie koniecznie na imprezie. W kolejce w sklepie też.......
Może każdemu mężczyźnie bezwzglednie nakazać , by bzykał tylko w gumce!
:wink:
Biedactwa - wpierw się bzykają a później gwałt - szczególnie , jak facet ma kasę!
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez cushu » niedziela, 15 kwi 2007, 21:41

A w których sklepach stoją te kolejki? :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości