

chodzi o takiego zająca co prezenty dzieciom przynosi...... i nie tylko dzieciom
)
- no bo prawdziwy dzieciak ze mnie
) a zajączek to tyylko pretekst

NataliaW napisał(a):hehehe...![]()
![]()
![]()
![]()
Trzymam się tej myśli od lat: "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą, tam gdzie chcą". A że przez to nie dostałam od Zająca prezentu....![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 6 gości