Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Flo » środa, 4 kwi 2007, 18:22
yennefer napisał(a):Fido, jak zwał tak zwał, tak czy siak byłyby wtedy dwa zloty

no ok, piatek, ale jeśli pogoda nie będzie sprzyjała wyjściu w plener to gdzie?
anti pewnie
-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Flo » środa, 4 kwi 2007, 18:32
pijemy w piatek
-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez padalec_ » środa, 4 kwi 2007, 21:08
WZT napisał(a):Flo napisał(a):pijemy w piatek
jaka godzina i miejsce zbiorki?
zabierz wino i ogórki
-
padalec_
- Twardziel
-
- Posty: 98
- Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43
przez Mafi » czwartek, 5 kwi 2007, 09:54
Może ktoś powinien zarezerwować stolik na jutro? Bo mogą być problemy z miejscami.
-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Flo » czwartek, 5 kwi 2007, 11:58
w anti na 21
-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez cichy » piątek, 6 kwi 2007, 11:21
mnie nie bedzie
-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez Flo » piątek, 6 kwi 2007, 15:00
a ja mam nadzieje ze zejdzie sie sporo osob, bo dawno wiekszosci nie widzialem

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez MadziUlka » piątek, 6 kwi 2007, 19:28
a ja się jednak pojawię
tak wyszło że jednak przyjechałam do Kg

-

MadziUlka
- Mistrz klawiatury
-
- Posty: 300
- Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
- Lokalizacja: z rajskiej doliny :)
przez abebe » piątek, 6 kwi 2007, 19:36
czekajcie na mnie kochani bede bede
-

abebe
- V.I.P
-
- Posty: 491
- Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
- Lokalizacja: z pipki
przez Flo » sobota, 7 kwi 2007, 09:12
ano i po piciu

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości