Przejdź do zawartości
przez Flo » środa, 4 kwi 2007, 18:22
yennefer napisał(a):Fido, jak zwał tak zwał, tak czy siak byłyby wtedy dwa zloty no ok, piatek, ale jeśli pogoda nie będzie sprzyjała wyjściu w plener to gdzie?
przez Flo » środa, 4 kwi 2007, 18:32
przez padalec_ » środa, 4 kwi 2007, 21:08
WZT napisał(a):Flo napisał(a):pijemy w piatekjaka godzina i miejsce zbiorki?
Flo napisał(a):pijemy w piatek
przez Mafi » czwartek, 5 kwi 2007, 09:54
przez Flo » czwartek, 5 kwi 2007, 11:58
przez cichy » piątek, 6 kwi 2007, 11:21
przez Flo » piątek, 6 kwi 2007, 15:00
przez MadziUlka » piątek, 6 kwi 2007, 19:28
przez abebe » piątek, 6 kwi 2007, 19:36
przez Flo » sobota, 7 kwi 2007, 09:12
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości