studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » piątek, 16 lut 2007, 00:10

Mieszkaniec napisał(a):Już chyba po sesji? Jak wrażenia?

wrazenia sa cholernie ulotne
sesja opita ale nie wiem do konca czy zdana ;)
Poza tym plan mam rewelacyjny... od 8 - 21 z godzinna przerwa okolo 16. :] bosko :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kazió » piątek, 16 lut 2007, 05:29

kolejna zarwana nocka z czwartku na piatek, sesja poprawkowa w toku,a juz uwalone 2 przedmioty, oby tyle zostalo,chociaz i tak mam aktualnie wylane :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez telka_es » piątek, 16 lut 2007, 09:53

ja mam ciągłą - stety a może niestety...........


ide dziobać zaraz prawo pracy..........


a tak mi sie nie chce...............


R A T U N K U !!!!!!!!!!!!!!!!! ;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 16 lut 2007, 11:47

a mi w niedziele koncza sie 3 tygodniowe ferie :cry: i pora wracac do krakowa i mojej-'naszej' willi :twisted:

i tak btw czy ta historia naprawde musi byc na ekonomii? :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Suzy » piątek, 16 lut 2007, 17:34

...zdaje się, że ostatnie czytanie magisterki przez promotora za mną...
praca już do mnie jedzie... :P
aj aż zacieram rączki z niecierpliwości :lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez telka_es » sobota, 31 mar 2007, 18:00

grono studentów sie powiększa powiększa i ne widać by malało
wszyscy chcą wiecznie studiować........... :wink:

i ja też zasiadam do ksiązek do końca roku 8 egzaminów w tym 6 kobył - nie wiem jak ja to zdam........ ale jakoś musze......... :cry: cięzko na duszy.........
ide zakuwać hahaha :lol: a wieczorkiem dżamprezka

:drunk: :beer: :drunk:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » sobota, 31 mar 2007, 18:04

liczy sie liczy........ :D


:wink: student to student hehhehehhee...............


ps. jednak mam racje ze nas przybywa......

tylko sie cieszyć :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez RUDA » sobota, 31 mar 2007, 18:07

telka_es napisał(a):tylko sie cieszyć :wink:


tak, tak a pozniej lopate w dlon .... :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » sobota, 31 mar 2007, 18:10

RUDA napisał(a):
telka_es napisał(a):tylko sie cieszyć :wink:


tak, tak a pozniej lopate w dlon .... :twisted: :twisted: :twisted: :lol:



no niestety takie realia w naszym smutnym kraju......


ale ja tam jestem optymistką.... kto chce sobie poradzi...... a pracy nie brak na parawde!!!!!!!!
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » sobota, 31 mar 2007, 18:12

Achaja napisał(a):no to ja juz w tydzień po swietach mam pierwsze zajęcia :D

i zaczyna się orka


ja po świętach mam egzamin.... ale musi być dobrze....... co ja nie zdam?? - niemożliwe hehehe (bynajmniej tak sobie mówie - grunt to pozytywne nastawienie)

Achaja => heheh orka byle nie na ugorze.... hhehehe wążne by efekty były i wtedy jest przyjemnie ......... :wink:
więc zycze powodzenia....... :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez RUDA » sobota, 31 mar 2007, 18:20

telka_es napisał(a):ale ja tam jestem optymistką.... kto chce sobie poradzi...... a pracy nie brak na parawde!!!!!!!!


tez tak mysle, tylko jakos tak mi sie przypomniala pewna fotka ;) :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości