Mieszkaniec napisał(a):Już chyba po sesji? Jak wrażenia?
wrazenia sa cholernie ulotne
sesja opita ale nie wiem do konca czy zdana
Poza tym plan mam rewelacyjny... od 8 - 21 z godzinna przerwa okolo 16.
bosko 
i pora wracac do krakowa i mojej-'naszej' willi

cięzko na duszy.........
a wieczorkiem dżamprezka

RUDA napisał(a):telka_es napisał(a):tylko sie cieszyć
tak, tak a pozniej lopate w dlon ....![]()
![]()
![]()
Achaja napisał(a):no to ja juz w tydzień po swietach mam pierwsze zajęcia![]()
i zaczyna się orka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość