
NataliaW napisał(a):FiDo napisał(a):nie dziwie Ci sie. wy baby macie swoje filmy
Oj nie chodzi o to, że baby nie lubią boksu, bo mógł byś się zdziwić. Ale film to coś więcej niż pokazanie walki. Pomysł na film był ok. Tylko zabrakło mi czegoś, jakiejś głębi. Chciała bym inny koniec....nie powiem jaki, bo może ktoś z forumowiczów będzie oglądał.
wiekszosc filmu jest oparta przeciez na dialogach. nie mowie, ze film jest bardzi dobry. sadze tylko, ze nie odbierzesz go tak jak facet i tyle 
NataliaW napisał(a):nie ma tu co dzielić ludzi tylko na kobiety i męzczyzn


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości