Nie dla ŚWINI - jedzenia ! cd

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez mimoza » środa, 21 mar 2007, 22:52

no tak - kasznka - krew - dużo krwi, krew jest dobra...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Agunia » środa, 21 mar 2007, 22:54

mimoza napisał(a):no tak - kasznka - krew - dużo krwi, krew jest dobra...


akurat kaszanka jest ochydna :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez mimoza » środa, 21 mar 2007, 22:59

no to nadzszedł czas żeby wódkę postawić przy swini - najeść się świną i upić wódką
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez kamila » środa, 21 mar 2007, 23:35

Agunia napisał(a):
mimoza napisał(a):no tak - kasznka - krew - dużo krwi, krew jest dobra...
akurat kaszanka jest ochydna :P
dobra jest kaszanka z cebulką, fiu fiu, niebo w gębie :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » środa, 21 mar 2007, 23:43

kamila napisał(a):
Agunia napisał(a):
mimoza napisał(a):no tak - kasznka - krew - dużo krwi, krew jest dobra...
akurat kaszanka jest ochydna :P
dobra jest kaszanka z cebulką, fiu fiu, niebo w gębie :mg:


bluźnisz Kamilo :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia__ » czwartek, 22 mar 2007, 00:16

kaszanka jest pyszna - z grilla z majerankiem i cebulka i ketchupem :D mrrrrrrrr cod miod malina i orzeszki normalnie :D :D :D
Ogolnie miesko jest dobre - i nie przejmuje sie tym ze kiedys mialo oczka, buzke, lapki i chodzilo - cos jest trzeba, a ja kielkow wsowac nie bede
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez kamila » czwartek, 22 mar 2007, 11:29

Agunia napisał(a):bluźnisz Kamilo :P
Agu, wpadaj do mnie, a taką ci kaszane przygotuje, że odpadniesz :wink: .. ja właśnie kąsam kabanosy :spoko:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Grolsch » czwartek, 22 mar 2007, 12:05

Agunia napisał(a):
kamila napisał(a):
Agunia napisał(a):
mimoza napisał(a):no tak - kasznka - krew - dużo krwi, krew jest dobra...
akurat kaszanka jest ochydna :P
dobra jest kaszanka z cebulką, fiu fiu, niebo w gębie :mg:


bluźnisz Kamilo :P


kaszanka fuuuu za to flaczki :D takie pikantne niam
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » czwartek, 22 mar 2007, 12:27

kaszanka mniam :-) ale z grilla

swoją drogą - jest wiele innych, mocniejszych "moralniaków", jak futra z małych zwierzątek, czy "krwawe diamenty", skórowanie fok na żywego... nie tylko mięso ze zwierzaczków...
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mtex » czwartek, 22 mar 2007, 12:34

Podobno badania DNA w-ce Leppera wykazały ,że to nie on odpowiada za "świnska górkę"
mtex
Bywalec
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 31 paź 2006, 15:09

Postprzez Agunia » czwartek, 22 mar 2007, 14:40

kamila napisał(a):
Agunia napisał(a):bluźnisz Kamilo :P
Agu, wpadaj do mnie, a taką ci kaszane przygotuje, że odpadniesz :wink: .. ja właśnie kąsam kabanosy :spoko:


Kamiś - to groźba? już zaczęłam się bać... :help:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kamila » czwartek, 22 mar 2007, 15:21

Agunia napisał(a):Kamiś - to groźba? już zaczęłam się bać... :help:
zwariowałaś, Aga? :) . Jak nie kaszana to cho na białą kiełbase, właśnie opyliłam z chrzanem, miodzio lodzio :D . Lubię mięcho..

Uri napisał(a):kaszanka mniam :-) ale z grilla
może Krzysiu będzie coś robił na swięta, na działce? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » czwartek, 22 mar 2007, 15:31

kamila napisał(a):
Uri napisał(a):kaszanka mniam :-) ale z grilla
może Krzysiu będzie coś robił na swięta, na działce? :P


ręka na pulsie :-) zobaczymy - jak pogoda to nie damy mu wybory i zrobi :-) wtedy szast prast telefon i będzie impreza :D
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 22 mar 2007, 20:56

Uri napisał(a):ręka na pulsie :-) zobaczymy - jak pogoda to nie damy mu wybory i zrobi :-) wtedy szast prast telefon i będzie impreza :D
ale nikogo nie może zabraknąć :roll: . Widzicie.. na grilla tylko karkówka, kaszana, kiełbaska, ziemniaczki zakrapiane piwem i dupe urywa :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » czwartek, 22 mar 2007, 21:06

żarcie i alkohole wszelkiej maści, niech impreza się kręci!
a teraz modły o dobrą pogodę... żeby się w domku nie chować cały czas ;-)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości