Weteryniarze

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Palacz » poniedziałek, 29 sty 2007, 10:40

Ja Pana Tomasza G moge tylko chwalic dzięki niemu mój pies został odratowany od śmierci juz trzy razy.
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Re: Weteryniarze

Postprzez Wald » niedziela, 4 lut 2007, 21:42

PIOTRGAN napisał(a):Jak w temacie :)
Kogo najlepiej wspominacie, lub polecilibyście do opieki nad kotkiem :) w kołobrzegu :wink:

A kto to "weteryniarz?
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez mała_maupka » poniedziałek, 5 lut 2007, 10:50

Moim zwierzakiem zajmuje się pan Brelik i nie narzekam. Pies też nie. Chyba
mała_maupka
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 4 lut 2007, 12:49

Postprzez Alien » poniedziałek, 5 lut 2007, 18:13

mała_maupka napisał(a):Moim zwierzakiem zajmuje się pan Brelik i nie narzekam. Pies też nie. Chyba


Kiedyś mój pies był bardzo chory (w zasadzie zakończył żywot dzień później) i zadzwonilem do tego Pana z pytaniem czy mogę przyjechać. I okazało się że nie - bo pan doktor kończy pracę wlaśnie i idzie do domu. Nie uważacie że każdemu należy się chwila odpoczynku?
Avatar użytkownika
Alien
Coś tam napisał
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 2 lut 2007, 20:25
Lokalizacja: Kabina nr 8

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 lut 2007, 10:49

"weterynAarze" Gratuluję i współczuję. Może kilka książek, jakaś gazetka? W ostateczności słownik pod poduszkę.
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez carambol » czwartek, 8 lut 2007, 22:57

Tutmosis napisał(a):"weterynAarze" Gratuluję i współczuję. Może kilka książek, jakaś gazetka? W ostateczności słownik pod poduszkę.


to tylko "i" ...bez przesady :lol:
carambol
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Postprzez PIOTRGAN » piątek, 9 lut 2007, 00:56

Tutmosis napisał(a):"weterynAarze" Gratuluję i współczuję. Może kilka książek, jakaś gazetka? W ostateczności słownik pod poduszkę.




Tak wiem nie jesteś pierwszy ;(


ale nie mam prawa edycji postów.


Poproszę o poprawienie mojego lapsusa :oops:
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez carambol » piątek, 9 lut 2007, 01:02

PIOTRGAN napisał(a):
Tutmosis napisał(a):"weterynAarze" Gratuluję i współczuję. Może kilka książek, jakaś gazetka? W ostateczności słownik pod poduszkę.




Tak wiem nie jesteś pierwszy ;(


ale nie mam prawa edycji postów.


Poproszę o poprawienie mojego lapsusa :oops:


dawno powinno byc poprawione...a bledy sie zdarzaja... szczegolnie jak nie ma edycji...
carambol
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Postprzez umberto » sobota, 10 lut 2007, 08:06

nie znam
umberto
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 07:48

Postprzez Flo » sobota, 10 lut 2007, 08:24

umberto napisał(a):nie znam


to na ch... sie udzielasz?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hugolina » wtorek, 20 mar 2007, 14:39

Tak naprawdę poprawną formą jest "lekarz weterynarii" a nie żaden weterynarz (chyba że technik wet. )
Hugolina
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 30 wrz 2006, 10:49

Postprzez kamila » wtorek, 20 mar 2007, 14:41

wiecie może ile kosztuje obcięcie pazurów u psa?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » środa, 21 mar 2007, 21:55

o błędną diagnozę nie tak trudno w tej branży, w końcu pacjenta o nic nie można zapytać, właściciele często bywają niedoinformowani bądź świadomie utajniają pewne fakty na temat zwierzaków...
nie mogę powiedzieć żebym zawiódł się na Breliku. fakt, padły mi dwa psy, ale i w jednym (postępujący paraliż -> uśpienie na prośbę; parwowiroza u 7-tygodniowego szczeniaka) nie miał wiele szans na ich odratowanie ze sprzętem dostępnym w K-gu.
polecam pana Mariusza B.
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez killer » środa, 21 mar 2007, 22:01

a ja zdecydowanie Kasie Kolman ze Słonecznej. Ma serce do zwierząt, nie zdarzyło mi się aby jej diagnoza była nietrafna itp itd-same superlatywy.
A pan B.?Cóż-obarczam go winą za smierc jednego z moich psów.Była dobrym weterynarzem do czasu kiedy rozwinął skrzydła,polepszył swój status. Z czasem jego podejscie i do pacjentów i do ich opiekunów ewoluowało - w mej ocenie w złym kierunku.Ale jak wspomniałem-to subiektywna moja ocena.
killer
Ważniak
 
Posty: 214
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 21:32
Lokalizacja: Miasto i Wieś

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości