PIOTRGAN napisał(a):Jak w temacie![]()
Kogo najlepiej wspominacie, lub polecilibyście do opieki nad kotkiemw kołobrzegu
mała_maupka napisał(a):Moim zwierzakiem zajmuje się pan Brelik i nie narzekam. Pies też nie. Chyba
Tutmosis napisał(a):"weterynAarze" Gratuluję i współczuję. Może kilka książek, jakaś gazetka? W ostateczności słownik pod poduszkę.

PIOTRGAN napisał(a):Tutmosis napisał(a):"weterynAarze" Gratuluję i współczuję. Może kilka książek, jakaś gazetka? W ostateczności słownik pod poduszkę.
Tak wiem nie jesteś pierwszy
ale nie mam prawa edycji postów.
Poproszę o poprawienie mojego lapsusa
uśpienie na prośbę; parwowiroza u 7-tygodniowego szczeniaka) nie miał wiele szans na ich odratowanie ze sprzętem dostępnym w K-gu.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości