"Wszyscy wiedzą, że czegoś się nie da zrobić,
i wtedy pojawia się ten jeden który nie wie,
że się nie da i on właśnie to coś robi."
Albert Einstein
czyli po prostu isc na przod z podniesiona glowa (przepraszam za brak polskich liter ale pracuje na angielskim sys. i ang. klawiaturze)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości