Nie chowac sie pod biurkiem i nie robic dziur w scianie kiedy zycie stoi otworem czyli po prostu isc na przod z podniesiona glowa (przepraszam za brak polskich liter ale pracuje na angielskim sys. i ang. klawiaturze)
''Pojawił się mur między nami. I tak już zostańmy, Ty po jednej stronie, ja po drugiej. Tak długo układaliśmy cegłę na cegle, że szkoda by było zmarnować taką ciężką pracę. Może kiedyś ktoś lub coś zburzy mur, zniszczy nasz wysiłek. Wtedy pomyślimy co zrobić z gruzami.''