Film jest świetny... magiczny, mroczny, klimatyczny, ale momentami brutalny i krwawy
Nie ma wiele z familijnej opowiastki... jest raczej mrocznym dramatem fantasy
Na prawdę polecam, bo to prawie dwie godziny dobrego, ciekawego i poruszającego kina ze świetnymi zdjęciami i dobrą muzyką
Pasował idealnie

no masakra! super super super! Polecam!
![mbounce [smilie=mbounce.gif]](./images/smilies/mbounce.gif)
dankul napisał(a):Miasto Boga - film powalający, prawdziwa rzeczywistość Bazyli - dla mnie świetnie przedstawiony (zwroty akcji i powroty do przeszłych wydarzeń, informujących widza o zaistniałych w przeszłości sytuacjach, determinujących rzeczywistość bohaterów i aktualną akcję filmu.)

Przez jakieś 80 minut kompletnie nie wiedziałyśmy z koleżankami, jak to wszystko w całość posklejać
Przeskoki z miejsca na miesce... z czasu do innego czasu...
Moje koleżanki są chyba lekko zniesmaczone, bo nie wszystko się tak powyjaśniało jakby tego chciały
Ciągle narzekają, że w tym filmie 'coś' im się nie podoba i jest bez sensu
Lubię takie 'poskręcane' scenariusze gdzie wszystko jest do góry nogami
Film co prawda mnie nie powalił, ale był strawny. Da się obejrzeć choć oczywiście w opinii większości nie dorasta do pięt jedynce.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości