Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez j0shu4 » niedziela, 25 lut 2007, 10:03

Tisaja napisał(a):"Świdak koronny" czyli "Ciacho" w akcji... :lol:
Film mi sie podobał...
Kazdy wie o co chodzi, kazdy wie, co bedzie ogladał.. nie jest to kino "moralnego niepokoju" ani nic z tych rzeczy.. :wink:
Film zleciał mi szybko i nic nie wniósł w moje zycie... :lol:
Zero wrażen, zero emocji "po". W głowie mi sie nie zakręciło... :lol:
Nie załuje jednak ,ze obejrzałam... :D


rzeczywiscie leci szybko, nawet nie pamietam w ktorym momencie zasnalem
zadnych wrazen ale jestem wyspany , dzieki ci "Świadku koronny"
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » niedziela, 25 lut 2007, 13:06

Guardian - godny
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » niedziela, 25 lut 2007, 17:58

''Iluzjonista'' ''The Illusionist''
Historia rozgrywająca się w Wiedniu na przełomie wieków XIX i XX opowiadająca o losach młodego magika - Eisenheima (Edward Norton).

Świetny... rewelacyjny film! Wspaniała opowieść, pełna magii i miłości, ale też obłudy i zakłamania. Genialny jak zawsze Norton :zakochany: Film miły dla oka, ucha... i wogóle :roll: :p Polecam zdecydowanie! :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » czwartek, 1 mar 2007, 21:29

Świadek koronny, w reżyserii Jarosława Sypniewskiego i Jaceka Filipiaka. O co chodzi w filmie? Proste. Był sobie pewien gościu malinowy (Blacha), który jak sam mówi w wywiadzie, nie zabijał, ale należał do „mafii”, jednak podstępem policjanta pana Sikory został zmuszony do mówienia (sypnięcia koleżków z branży), a żeby mógł sobie jeszcze pożyć, by go współpracownicy nie zlikwidowali, ukrywa się. Pojawia się dziennikarz Marcin Kruk, który zbierał sestymatycznie materiały na temat Blachy, ponieważ ma w planach zrobienie filmu o największym świadku koronnym w Polsce. Okazuje się jednak, że nie są to tylko czysto biznesowe sprawy, ale i osobiste. Uważam, że Małaszyński nie pasuje do tej roli, do roli zranionego dziennikarza, niech sobie gra w serialach i tam się całuje z Magdą M.. Kiepski wywiad, słabe zdjęcia, scenariusz mnie również nie powalił, ale powalił mnie Robert Więckiewicz (Blacha) jego głos, mrrrau, profesjonalizm, każdy ruch, mimika twarzy jak najbardziej na miejscu. Ogólnie o filmie.. kiszka, nie polecam :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 2 mar 2007, 08:41

Job czyli ostatnia szara komorka :lol:

Bardzo mi sie podobal szczegolnie Zelt u lekarza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fajna rola Szyca i Andrzejewskiego :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » piątek, 2 mar 2007, 22:49

Infiltracja - mamo, juz wiecej klamal nie bede
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » sobota, 3 mar 2007, 07:24

FiDo napisał(a):Infiltracja - mamo, juz wiecej klamal nie bede


i jak Ci sie podobal?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 3 mar 2007, 11:27

FiDo napisał(a):Infiltracja - mamo, juz wiecej klamal nie bede

ogladalam i...owszem,wytrwalam,obejrzalam caly ale to jednak nie film dla mnie ;)a mimo to jednak na +.

Flo napisał(a):Guardian - godny

amerykancy znowu pokazuja jacy to oni w ogole sa cudni i wspaniali :twisted: bardzo mi sie jednak podobalo-moze to dzieki Kutcherowi w tych 'lotniczych' okularach? :oops: :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » sobota, 3 mar 2007, 11:57

Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):Infiltracja - mamo, juz wiecej klamal nie bede


i jak Ci sie podobal?


nastawialem sie na cos gorszego, moze dlatego mile mine zaskoczyl :) ale nie byl oh-ah
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cushu » sobota, 3 mar 2007, 14:59

Nadrabiając zaległości:

Big Lebowski - dobry, ale mianem kultowego bym go nie nazwal...
Animatrix - trzy z dziewięciu filmów robią wrażenie
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Bonhart » sobota, 3 mar 2007, 22:09

FiDo napisał(a):
Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):Infiltracja - mamo, juz wiecej klamal nie bede


i jak Ci sie podobal?


nastawialem sie na cos gorszego, moze dlatego mile mine zaskoczyl :) ale nie byl oh-ah


ogolnie przyzwoity...ale bez rewelacji...

przyzwoity film...ale mimo wszystko godny polecenia

a przed chwila "Apocalypto"

Film Mela Gibsona calkiem fajny. Ja po prostu lubie jego filmy.

Troche za duzo przemocy, ale naprawde ciekawy film.

Czasami warto spojrzec na odlegle czasy.
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez FiDo » niedziela, 4 mar 2007, 00:37

Babel - mocny. bardzo mi sie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olga » niedziela, 4 mar 2007, 01:27

''Zielona Mila'' ''The Green Mile''
Nic chyba pisać nie muszę... a nawet nie chcę... nie ubrałabym w słowa tego co myślę o tym filmie...
Piękny... cudowny... się spłakałam :cry: ... a bardzo rzadko mi się to zdarza... [smilie=weep.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » niedziela, 4 mar 2007, 03:13

Trainspotting, ee tam, szczerze pisząc nastawiałam sie na coś lepszego, film ani mnie nie ujął, ani nie przemówił do mnie, cóż może to ta pora i zmęczenie, ale momentami wrecz nużył. :|
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości