Jak zerwać z jedzeniem świń - ? także innych zwierząt ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 mar 2007, 18:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Byłam wegetarianka.. kiedys..
Szłam w zaparte... a czasy były inne, niz teraz. Nie było gotowych produktów z soi.. itp.
Rodzina szalała. Wywaliłam wszystko, co miałam ze skóry.. bo chciałam być absolutnie "czysta".

Skończyłam w szpitalu....
Zaczęłam jeść mięsko.. i kocham je... :twisted:

Nie ma życia bez pasztetów, kiełbas suchych, szyneczek, paróweczek i polędwiczek.. wsadzić miedzy to śledziki.. i impressssska jak marzenie.... :lol: :lol: :lol: :lol:

A poważnie.. najśmieszniejsze sa osoby- nie jedzące mięsa z powodu " nie zabijania zwierząt"... a śmigają w skórzanych kurtkach, butach, kożuchach... ze skórzanymi torebkami.. itp..

Tylko wówczas taka ideologia mnie razi...

Poza tym niech każdy robi, co uważa za słuszne, jednak konsekwentnie.. :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » czwartek, 1 mar 2007, 19:12

noo, bez kielbas to zycia nie ma
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 20:29

znam świnie której nie można zjeść
ona do mnie wydzwania - gada
i pisze na mnie donosy
który rzeźnik zgadnie co to za świnia ?
i gdzie jest ? dlaczego mnie dręczy świnia ta...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez FiDo » czwartek, 1 mar 2007, 20:54

Babe, swinka z klasą?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:06

FiDo napisał(a):Babe, swinka z klasą?


raczej z państwową kasą
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:19

Achaja napisał(a):
mimoza napisał(a):
FiDo napisał(a):Babe, swinka z klasą?


raczej z państwową kasą


buhahaha ja mam różne skojarzenia


mufff, mufff - pliss... może łatwiej będzie mi zerwać ze świnią - ona na mnie czatuje...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:26

chyba zrobię film o zabijaniu świni - pomoże mi ktoś ? - jakieś nowe ujęcie - tematu ?
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez j0shu4 » czwartek, 1 mar 2007, 21:26

mimoza daj spokoj
zaczynasz temat i teraz kombinujesz jak go zamienic w jazdy i jazzdeczki
jakas mania przesladowcza czy idziemy do przodu cooo ?
za duzo powietrza za blisko sciany :)
wyluzuj
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » czwartek, 1 mar 2007, 21:33

Świnia jest po to, żeby ją jeść i basta.
Patrzcie na chińczyków... Żrą wszystko.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:36

j0shu4 napisał(a):mimoza daj spokoj
zaczynasz temat i teraz kombinujesz jak go zamienic w jazdy i jazzdeczki
jakas mania przesladowcza czy idziemy do przodu cooo ?
za duzo powietrza za blisko sciany :)
wyluzuj


film o zabijaniu świni - chodzi mi od dawna po głowie, ale boję się, że nie podołam... zero jazd...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez kamila » czwartek, 1 mar 2007, 21:36

Mafi napisał(a):Hmm... Jak zerwać z jedzeniem świń? Jak jesteś bardzo wrażliwy, to sobie poszukaj filmiku jak taką świnię zażynają i robia z nią inne niefajne rzeczy, to Ci się na pewno odechce. Ot co.
nie zawsze i nie na każdego to działa, wrażliwość? tylko u Muminków (to taki żart).. Oglądałam ze znajomymi różnorakie filmiki jak żywcem podcinali gardła np. królikom, ruszyło mnie to, ale na chwil parę.. Fido kiedyś dał do linków film o tym jak powstają futra, a ludzie mimo wszystko je noszą. Wpierdzielam wszystko, prócz flaków :) . Kabanosy są git :spoko: , bez mięsa to jak bez wody :)


A jak zerwać? za cholere nie wiem :lol:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 mar 2007, 21:39 przez kamila, łącznie edytowano 1 raz
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:38

kamila napisał(a):
Mafi napisał(a):Hmm... Jak zerwać z jedzeniem świń? Jak jesteś bardzo wrażliwy, to sobie poszukaj filmiku jak taką świnię zażynają i robia z nią inne niefajne rzeczy, to Ci się na pewno odechce. Ot co.
nie zawsze i nie na każdego to działa, wrażliwość? tylko u Muminków (to taki żart).. Oglądałam ze znajomymi różnorakie filmiki jak żywcem podcinali gardła np. królikom, ruszyło mnie to, ale na chwil parę.. Fido kiedyś dał do linków film o tym jak powstają futra, a ludzie mimo wszystko je noszą. Wpierdzielam wszystko, prócz flaków :) . Kabanosy są git :spoko: , bez mięsa to jak bez wody :)


mocarna kobieta
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości