
pastor napisał(a):FiDo napisał(a):Underground - super
Emir Kusturica, ot mój bałkański faworyt... wpierw słyszałem muzykę stworzoną przez Gorana Bregovica, później był film... fenomenalny obraz przesiąknięty absurdem... polecam..![]()
a z filmów ostatnich to Jasminum oraz Plac Zbawiciela - dwa różne gatunki polskiej produkcji filmowej, dwa różne klimaty, humoreska i bardzo mocny dramat. Oba polecam, filmy na bardzo wysokim poziomie, strasznie wpływające na nastrój oglądającego.![]()
![]()

kacper napisał(a):Świadek koronny - przereklamowany kicz , gdzie te wspaniałe efekty?
rysio napisał(a):ale siła reklamy jest wielka

rysio napisał(a):kacper napisał(a):Świadek koronny - przereklamowany kicz , gdzie te wspaniałe efekty?
no nie spodziewałem się że ten film pojawi się w temacie o dobrych filmach... swoją drogą jest coś fenomenalnego w owczym pędzie widzów tvn'u ciągnących do kin na film, który z góry zapowiada się jako najnowsza spektakularna porażka polskiego kina... ale siła reklamy jest wielka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości