Co robicie gdy...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Co robicie gdy...

Postprzez McCool » poniedziałek, 19 lut 2007, 15:36

... nic wam się nie chce. :ninja: :ninja: :ninja: :roll:

---

Sprawdzone sposoby na zabicie LENIA! [smilie=medieval.gif]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Mafi » poniedziałek, 19 lut 2007, 15:41

Jak mi się nic nie chce, to nic nie robię.

Kładę się do łóżka i przerzucam kanały w tv. Słodkie nic nierobienie.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Trojan » poniedziałek, 19 lut 2007, 15:46

oglądam jakiś film na kompie , cokolwiek , byleby komedia była
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez FiDo » poniedziałek, 19 lut 2007, 15:51

siedze na forum
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Colinare » poniedziałek, 19 lut 2007, 16:00

A po co zabijać lenia?

Za to jak was nachodzi ochota do pracy to usiądźcie i zaczekajcie aż wam przejdzie :)
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez loisslane » poniedziałek, 19 lut 2007, 16:00

leżę i gapię się w sufit :P
loisslane
 

Postprzez Flo » poniedziałek, 19 lut 2007, 17:02

siedze na plemionach
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » poniedziałek, 19 lut 2007, 17:43

Jak juz sie tak zdarzy... ;)
to muzyczka przede wszystkim :D
potem komp : ogladam filmy, gram w Heroes of... , tne mp3, siedze na forum :P
lub ewentualnie tv, pozycja :siedzenie na lezaco :twisted: , pilocik w raczce i buszuje :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Elfik » poniedziałek, 19 lut 2007, 18:43

Ja swojego lenia nie zabijam, żyję w nim w zgodzie i jak nie chce mi sie nic to nic nie robię :D Zwykle jednak jest tak, że nie chce mi się robić z jakiegoś powodu jednej rzeczy i wówczas robię tysiac innych rzeczy, byleby mieć wymówkę.
A takie nic nie robienie jest czasem człowiekowi potrzebne. Lubię czasem pochodzić do południa w piżamie, przegladać gazetę, popijać herbatkę i słuchać muzyki nie spiesząc się nigdzie - to taki dzień dobroci dla mojego lenia :tak:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 19 lut 2007, 19:27

pije tigera (tak jak teraz) aby zmusic sie do nauki(to za 5 minut) :P
a najchetniej to ide spac :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 19 lut 2007, 21:00

nic się nie chce ?? hmm
na piwo i sex zawsze jest ochota :lol: :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez telka_es » poniedziałek, 19 lut 2007, 21:06

robie nic
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 19 lut 2007, 22:19

Zabijam lenia śmiganiem po neciku.. a kiedy i to mnie znudzi.. czytam i pisze jakieś nikomu niepotrzebne pierdoły wszystko oczywiscie przy muzyce do danego lenia., bo moje lenie maja odmiany.. :lol:
Leń zły, leń wesoły,leń szczęśliwy, leń zdołowany, leń przesmutny...każdy lubi inną muzyke :wink: (ranyyyy, co ja sie z nimi mam :lol: )

A kiedy jestem zła sama na siebie i do tego dopada mnie leń.. to biore lenia za bary i pcham go albo do garów albo do sprzatania... zabijam drania... :twisted:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kamila » poniedziałek, 19 lut 2007, 22:25

idę na spacer i siedze nad morzem z książką, albo piszę sztukę, tam właśnie skończyłam ostatni swój dramat :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości