Trojan napisał(a):jaka klasa , jaka klasa ?

jak to powiedziała nasza wychowawczyni "największa duchem":)
Nasza za to przez 3 lata mówiła o Was ''ci dziwni ludzie''

Tylko stopień tej dziwności skakał od 'bardzo' do 'nieco' w zależności od... nie wiem od czego
Dobrze, że temat o Koperniku odżył

Już wogóle zapomniałam, że istnieje
Wieki nie byłam w tych czerwonych murach

A jak byłam ostatnio to w odwiedzinach u kogoś zupełnie innego niż moja wychowawczyni

Ciekawe czy inni zawitali to tych 'zawsze otwartych dla nas drzwi'
90% mojej klasy nie widziałam od zakończenia liceum

Nigdy zgrani nie byliśmy... no może przez pierwsze 3 miesiące, gdy urządzaliśmy 'integracje' na plaży

Ale teraz niektóre osoby nawet na ulicy cześć nie mówią... udają, że nie znają

Trochę to przykre... chyba właśnie dlatego nie tęsknię za licealnymi czasami
![hmmm [smilie=hmmm.gif]](./images/smilies/hmmm.gif)
W sumie nie były dla mnie dość ciekawe

Ale samą szkołę i niektórych nauczycieli wspominam bardzo ciepło
