wiec po co rozkminiac, kłocic sie jak mozna po prsotu zwyczajnie poczekac na rozwoj tego sklepu, produktow, cen i wszystkiego co w nim jest..
jezeli ceny zostana takie jakie sa to ok jezeli pojda w gore dopiero wtedy mozna wysmuc konkretne wnioski czy otwarcie tego sklepu bylo dobra inwestycja czy tez nie..
ja uwazam ze kolejny sklep AGD to naprawde lekka przesada.. no ale jest takie powiedzenie
"pozyjemy zobaczymy"
OoOoOoOoO

