imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RaCiK » czwartek, 15 lut 2007, 21:45

domówka... brat się postarzał o rok, to trzeba opić :-) :D
staruszek już z Niego :wink: :twisted:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez KONDZIORNO » czwartek, 15 lut 2007, 22:19

No ja bym sie wybrał gdzies w weekend ale Rivery i inne mnie juz nie bawią.
Wolałbym jakis koncercik ;-)
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » czwartek, 15 lut 2007, 22:26

O właśnie. Chce zapytać gdzie najlepiej zabawic sie w Kołobrzegu jeżeli nie jestem fanem klimatów pantoflowo-spodnie w kant ;-)
Może sa tu osoby które preferują jakąś alternatywna muzykę, jakis soul np.

Z góry dziekuje za odpowiedzi
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez keeper » piątek, 16 lut 2007, 12:59

dzisiaj chyba kameralnie jakis pub ze znajomymi. Za tydzień za to szykuję się na wesele. Pierwsze angielskie wesele. No zobaczymy jak sie spiszą :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » piątek, 16 lut 2007, 16:47

...eh...gdziekolwiek gdzie jest alkohol... :oops:
pora się zresetować od tego gotowania, prania, prasowania i innych takich...
czasem dobrze się upodlić :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Sylwia » piątek, 16 lut 2007, 17:22

wczoraj skończyło się na powrocie do akademika po ponad 2 godzinnym chodzeniu z lokalu do lokalu. Uwielbiam za to Gdańsk. Tu trzeba po prostu wychodzić po 21ej, nie to co w Kołobrzegu ;) Wchodzisz do tawerny czy latarni o północy i nie musisz wychodzić, bo jest tyle ludzi, że nie można dostać się z punktu A do punktu B.

Dzisiaj wychodzimy wcześniej ;)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez telka_es » piątek, 16 lut 2007, 17:52

mykam na piwko i na Ryś'ka !!

ciekawe co Tym nam zapoda a wtej wersji ?????.......



trym tym tym - to śpiewałem ja JArząbek ;p psst...........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez kamila » piątek, 16 lut 2007, 18:02

Sylwia napisał(a):Dzisiaj wychodzimy wcześniej ;)
zdrowie siostra :D
ja sie grzeje, ojj... grzeje bo zmarzłam, siakaś kawka, ciacho, a później do Ośrodka :spoko:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 23 lut 2007, 20:17

Idę zobaczyć co tam w River słychać :P Dawno nie byłam, a Madziula wyciąga. Jakoś nie umiem jej odmówić ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Bonhart » sobota, 24 lut 2007, 15:32

dzis raczej nie... nie mam dzis na to kompletnie sil...ale jutro juz na pewno :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez keeper » sobota, 24 lut 2007, 18:28

Weseleeeee! :) tzn z tego co słyszałam, to wesela na wyspach trwają do 23:30 :lol: się pobawię jak nic... [smilie=punk.gif]
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » niedziela, 25 lut 2007, 18:21

W piątek byłam na imprezce :) Ale oczywiście wylądowałam w innym klubie niż zamierzałam, bo tamten znowu z niewiadomych przyczyn był zamknięty :| Nie mam do niego szczęścia :ranting:
Tak czy inaczej pobawiłam się trochę, wytańczyłam, naśmiałam. Szkoda tylko, że tak krótko :> No ale następnego dnia trzeba było wstać o 6:20 :help: Dałam radę :)
Następny wypad do klubu... może za dwa tygodnie [smilie=hmmm.gif] A póki co czeka mnie seria romantycznych randek z Samorządem terytorialnym... to będą upojne, niezapomniane wieczory :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez telka_es » niedziela, 25 lut 2007, 21:00

Olga napisał(a):W piątek byłam na imprezce :) Ale oczywiście wylądowałam w innym klubie niż zamierzałam, bo tamten znowu z niewiadomych przyczyn był zamknięty :| Nie mam do niego szczęścia :ranting:
Tak czy inaczej pobawiłam się trochę, wytańczyłam, naśmiałam. Szkoda tylko, że tak krótko :> No ale następnego dnia trzeba było wstać o 6:20 :help: Dałam radę :)
Następny wypad do klubu... może za dwa tygodnie [smilie=hmmm.gif] A póki co czeka mnie seria romantycznych randek z Samorządem terytorialnym... to będą upojne, niezapomniane wieczory :lol:


samorząd na szczęście juz za mną i wolę wiecej z nim nie alczyc hehehe :wink:



dziś wybieram kręgle........... yupiiiiiiiii............. :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez groszeq » środa, 28 lut 2007, 11:50

A dzisiaj taka mała domowa imprezka z okazji sko ńczenia 20 latek...
Ale stara ze mnie d... :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości