STRONNICZOŚĆ MODERATORÓW

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

STRONNICZOŚĆ MODERATORÓW

Postprzez kacper » czwartek, 15 lut 2007, 16:12

Co napiszecie w tym temacie?
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez Messenger » czwartek, 15 lut 2007, 16:17

ja sie boję pisać :wink:
Messenger
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): środa, 2 sie 2006, 13:49

Postprzez qrczak » czwartek, 15 lut 2007, 16:19

Nic nie napiszemy bo nie ma o czym pisać. Nie ma żadnej stronniczości.




P.S. Temat na kosz :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 15 lut 2007, 16:20

a wrecz przeciwnie
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu
tak sadze :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bruno » czwartek, 15 lut 2007, 16:24

OT to moze w Hydeparku ??
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » czwartek, 15 lut 2007, 16:25

Jak skład moderatorów nie pasuje to można zajrzeć tutaj . Tam są świetni moderatorzy, zwłaszcza dwóch panów.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » czwartek, 15 lut 2007, 16:25

j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo » czwartek, 15 lut 2007, 16:30

Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D


jestem za wywaleniem multikont. A jesli chodzi o fakt ze czasem rodzinnie sie korzysta to niech sie czym predzej zglaszaja a reszta niech leci
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 15 lut 2007, 16:33

skorp!on napisał(a):
Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D


A ja prosiłbym oto, aby ktoś temu skorpionowi zmienił nicka. Nie muszę chyba pisać czemu


a z jakiej paki? :) Nie sa takie same, trzeba bylo nie kombinowac ze swoim :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: STRONNICZOŚĆ MODERATORÓW

Postprzez qrczak » czwartek, 15 lut 2007, 16:38

kacper napisał(a):Co napiszecie w tym temacie?


Pomyślałem chwilę i rozwiązałem twoją zagadkę.
To nie moderatorzy są stronniczy to wina twojego komputera, a konkretnie mówiąc to klawiatury. To ona jest stronnicza, zawarła pakt z monitorem, który nie pokazuje ci pewnych postów i dlatego wydaje ci się, że stronniczy moderatorzy je usuwają.

Jakbyś miał jeszcze jakieś zagadki do rozwiązania to na pewno pomogę.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » czwartek, 15 lut 2007, 16:42

Flo napisał(a):
Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu



Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.

Dzięki za uwagę :P :D


jestem za wywaleniem multikont. A jesli chodzi o fakt ze czasem rodzinnie sie korzysta to niech sie czym predzej zglaszaja a reszta niech leci


Jak się chłopaki z MD nie zdecydują ilu ich jest na forum i kto ma jakiego nicka, to każdego będę się zwracał per Łukasz.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez dziewuszka » czwartek, 15 lut 2007, 21:39

qrczak napisał(a):Jak skład moderatorów nie pasuje to można zajrzeć tutaj . Tam są świetni moderatorzy, zwłaszcza dwóch panów.


Jakich panów ? :D
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Colinare » czwartek, 15 lut 2007, 22:06

Vin i Mafi to chyba kobiety...
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości