1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez jedams » poniedziałek, 12 lut 2007, 21:43

na placu przed jednostką mozolnie i w gwarze ustawiają się żołnierze..
ze sztabowych dni wychodzi zdenerwowany pułkownik..
widząc "niepoprawną" jak nie przystawać powinno na żołnierzy zawieruchę, płk. krzyczy..
"co się tam tak kręci?"
- melduję posłusznie że ziemia!!
cooo?? kto to powiedział?
- melduję posłusznie że KOPERNIK!!
na to płk. Kopernik>> wystąpić do ukarania!!!
:lol: buchacha.. dobre co..
a tak z ciekawości.. dawno nie slyszalem nic o tej szkole.. mam pytanko? czy pani Dyja Jeszcze tam uczy?? :?
jedams
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sty 2007, 16:49

Postprzez Peny » środa, 14 lut 2007, 09:18

jedams napisał(a):na placu przed jednostką mozolnie i w gwarze ustawiają się żołnierze..
ze sztabowych dni wychodzi zdenerwowany pułkownik..
widząc "niepoprawną" jak nie przystawać powinno na żołnierzy zawieruchę, płk. krzyczy..
"co się tam tak kręci?"
- melduję posłusznie że ziemia!!
cooo?? kto to powiedział?
- melduję posłusznie że KOPERNIK!!
na to płk. Kopernik>> wystąpić do ukarania!!!
:lol: buchacha.. dobre co..
a tak z ciekawości.. dawno nie slyszalem nic o tej szkole.. mam pytanko? czy pani Dyja Jeszcze tam uczy?? :?

Tak dlugo przechodzila na emeryture ze w koncu odeszla na amen :)
niestety nie bedzie juz nekac licealistow tekstami typu: "nie ma domu bez dymu" "łeb jak sklep a w sklepie puste polki" :help: :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olcia » czwartek, 15 lut 2007, 15:23

Uwielbiam ta szkole :lol:
wlasnie dowiedzialam sie, ze w mojej klasie jest juz 21 osob ( a w I klasie bylo nas 35) :lol:
to ee.. mamy miano najmniejszej klasy w historii szkoly? Czy ktos z Was pobil rekord? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez U-S » czwartek, 15 lut 2007, 15:36

Pamiętam lekcje z panią Dyją, zawsze wszyscy mieli ból brzucha przed powtórzeniem wiadomości... Często pół klasy uciekało z powtórzenia, a potem p.Dyja wywoływała do odpowiedzi tych nie obecnych (których nie było na lekcji) i zadawała nieobecnym pytania. Oczywiście nie miał kto udzielić odpowiedzi i zawsze ironicznie mówiła: Co??!! Nie słyszę odpowiedzi na zadane pytanie, jedynka!! :lol: Cała zestresowana reszta miała ubaw z niej.

Potem jak poszłam na studia i miałam historię Polski z pewną panią doktor, to stwierdziłam, że w porównaniu z nią Dyja była Aniołem :).

Fajnie teraz powspominać. To były moje najlepsze lata, najwięcej wspaniałych wspomnień wiąże się z tą szkołą. Niby na studiach miało zacząć się lepsze życie, ale tak się nie stało, z Kopernika mam najwięcej pięknych wspomnień, najwięcej przyjaźni się tam zawiązało. Zazdroszczę licealistom, którzy się tam uczą.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » czwartek, 15 lut 2007, 20:48

Olcia napisał(a):to ee.. mamy miano najmniejszej klasy w historii szkoly? Czy ktos z Was pobil rekord? :twisted:
nie jestem pewna, ale chyba Sylwia miała mniej osób w klasie, chyba.. trza się jej zapytać :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » czwartek, 15 lut 2007, 21:35

kamila napisał(a):
Olcia napisał(a):to ee.. mamy miano najmniejszej klasy w historii szkoly? Czy ktos z Was pobil rekord? :twisted:
nie jestem pewna, ale chyba Sylwia miała mniej osób w klasie, chyba.. trza się jej zapytać :wink:



to ja wiem. Pani H. tak na nas działa :P
drugi raz trafila sie jej taka klasa :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Trojan » piątek, 16 lut 2007, 13:59

kamila napisał(a):
Olcia napisał(a):to ee.. mamy miano najmniejszej klasy w historii szkoly? Czy ktos z Was pobil rekord? :twisted:
nie jestem pewna, ale chyba Sylwia miała mniej osób w klasie, chyba.. trza się jej zapytać :wink:


Kamilo , w klasie maturalnej było nas 18 :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Olcia » piątek, 16 lut 2007, 15:53

Trojan napisał(a):
kamila napisał(a):
Olcia napisał(a):to ee.. mamy miano najmniejszej klasy w historii szkoly? Czy ktos z Was pobil rekord? :twisted:
nie jestem pewna, ale chyba Sylwia miała mniej osób w klasie, chyba.. trza się jej zapytać :wink:


Kamilo , w klasie maturalnej było nas 18 :D



ueee... to chyba Was "pobijemy" :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sylwia » piątek, 16 lut 2007, 17:34

Trojan napisał(a):
kamila napisał(a):
Olcia napisał(a):to ee.. mamy miano najmniejszej klasy w historii szkoly? Czy ktos z Was pobil rekord? :twisted:
nie jestem pewna, ale chyba Sylwia miała mniej osób w klasie, chyba.. trza się jej zapytać :wink:
Kamilo , w klasie maturalnej było nas 18 :D
i póki co to my jesteśmy rekordzistami :) mała klasa, ale jaka! :)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Peny » piątek, 16 lut 2007, 18:32

Sylwia napisał(a):
Trojan napisał(a):
kamila napisał(a):
Olcia napisał(a):to ee.. mamy miano najmniejszej klasy w historii szkoly? Czy ktos z Was pobil rekord? :twisted:
nie jestem pewna, ale chyba Sylwia miała mniej osób w klasie, chyba.. trza się jej zapytać :wink:
Kamilo , w klasie maturalnej było nas 18 :D
i póki co to my jesteśmy rekordzistami :) mała klasa, ale jaka! :)

ekhm.. ja wiem jaka :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Sylwia » piątek, 16 lut 2007, 19:19

co? masz coś do naszej klasy? :P
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Trojan » piątek, 16 lut 2007, 21:48

jaka klasa , jaka klasa ? :P jak to powiedziała nasza wychowawczyni "największa duchem":)
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez RaCiK » piątek, 16 lut 2007, 22:36

Trojan napisał(a):jaka klasa , jaka klasa ? :P jak to powiedziała nasza wychowawczyni "największa duchem":)


A ktoś został od Nas duchownym ?? :D
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Trojan » sobota, 17 lut 2007, 11:36

RaCiK napisał(a):
Trojan napisał(a):jaka klasa , jaka klasa ? :P jak to powiedziała nasza wychowawczyni "największa duchem":)


A ktoś został od Nas duchownym ?? :D


póki co to chyba jeszcze nie , aczkolwiek z kilkoma osobami kontaktu nie mam więc całkowitej pewności nie mieć nie mogę :P
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości