ZIMA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » niedziela, 11 lut 2007, 16:06

zima moze być - ale jak sie w górach siedzi - sloneczko świeci i na desce *ew. na nartach* mozna pośmigać a nie mrozy i zamiecie między blokami szalejące.......

z tą pogodą to wszystko na odwrót - człowiek pojechał sobie zimą w góry to miał wiosne na przełomie grudnia i stycznia...... a teraz mróz nas nie pozostawi do czerwca...... i jak w takimklimacie wytrzymać.,..........

wszystko poplątane..........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Colinare » niedziela, 11 lut 2007, 16:21

gdzies w jakims kabarecie było, że normalny kraj to ma góry na północy i morze na południu (np. Włochy), cały rok się kapią w morzu i cały rok jezdża na nartach ;)
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez telka_es » niedziela, 11 lut 2007, 16:24

my się nie kwalifikujemy - NORMALNYM KRAJEM NIE JESTEŚMY............... i to pod każdym względem.........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » niedziela, 11 lut 2007, 16:44

a kogo wystawimy do reprezentacj|?|?|?|?|?|
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Colinare » niedziela, 11 lut 2007, 16:45

obecny rząd (hiszp. grande betone)
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez Flo » niedziela, 11 lut 2007, 16:48

zbanowac tych powyzej
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Colinare » niedziela, 11 lut 2007, 16:50

Za co? Może ciebie zbanujmy?
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez Flo » niedziela, 11 lut 2007, 16:50

Colinare napisał(a):Za co? Może ciebie zbanujmy?


To Wy piszecie nie na temat, nie ja :)


dobranoc
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » niedziela, 11 lut 2007, 17:03

no to dobranoc
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Colinare » niedziela, 11 lut 2007, 23:29

jak cholernie zimno... na szczescie swistak nie zobaczył cienia... idzie wiosna :)
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez loisslane » poniedziałek, 12 lut 2007, 09:16

Jak jest zima, to musi być zimno...

Ale i tak niedlugo będzie wiosna. Brrr, nie lubię zimy
loisslane
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości