zima moze być - ale jak sie w górach siedzi - sloneczko świeci i na desce *ew. na nartach* mozna pośmigać a nie mrozy i zamiecie między blokami szalejące.......
z tą pogodą to wszystko na odwrót - człowiek pojechał sobie zimą w góry to miał wiosne na przełomie grudnia i stycznia...... a teraz mróz nas nie pozostawi do czerwca...... i jak w takimklimacie wytrzymać.,..........
wszystko poplątane..........

