NataliaW napisał(a):Flo napisał(a):NataliaW napisał(a):Walentynki, Walentynki i po Walentynkach-i po co tyle krzyku?![]()
A mój wieczór Walentynkowy super udany-Omar, Easy Rider, Sath, Skawa, Doda, piwo i piwo i czego chcieć więcej.....![]()
![]()
I kwiatek-niespodzianka-pocieszajka od brata w wazonie uśmiecha się do mnie ...
a dzisiaj jeszcze zjesz obiad w milym towarzystwie
już się nie moge doczekać....![]()
![]()
wiem ze sie na mnie nie mozesz doczekac, obiad to podrzedna sprawa



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!