Niedługo Walentynki!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » środa, 15 lut 2006, 11:24

NataliaW napisał(a):
Flo napisał(a):
NataliaW napisał(a):Walentynki, Walentynki i po Walentynkach-i po co tyle krzyku? :P

A mój wieczór Walentynkowy super udany-Omar, Easy Rider, Sath, Skawa, Doda, piwo i piwo i czego chcieć więcej..... :twisted: :wink:


I kwiatek-niespodzianka-pocieszajka od brata w wazonie uśmiecha się do mnie ... :)


a dzisiaj jeszcze zjesz obiad w milym towarzystwie :P


już się nie moge doczekać.... :hyhy: :roll: :eat:



wiem ze sie na mnie nie mozesz doczekac, obiad to podrzedna sprawa :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » środa, 15 lut 2006, 15:32

Qrcze! Doda Elektroda jest SUPER EXTRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez kulA » środa, 15 lut 2006, 15:47

jeepi_srs napisał(a):A poza tym polecam film "Ja wam pokaze"

ciekawe za co, przeciez ten film jest tragiczny
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nash Johnson » środa, 15 lut 2006, 19:01

NO KULA!! POpeiram Ciebie w 10000%, bylem wczoraj with my GIRL na tym "czymś" w kinie! Jezzzzzzu , jak ja sie wymęczyłem, ! Jedyne co wyniosłem z tego filmu to "ból dolnej partii pleców" ;)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Sliver » sobota, 10 lut 2007, 10:17

oferta fachowca-budowlańca: walę tynki
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości