przez jest_taki_wiatr » czwartek, 8 lut 2007, 12:23
ostatnio mam w penym sensie koszmary, sni mi sie osoba o ktorej chcialbym jak najszybciej zapomniec, widac nie dane mi to jest za szybko, a dziwne, bardzo mnie dziwi ze nie potrafie zapomniec, czyzby jednak byla kiedys dla mnie kims waznym?